מי שכעס על נטלי פורטמן על כך שהעזה להעביר ביקורת על ממשלת ישראל, וסירבה להופיע לקבל את פרס בראשית, בוודאי ישמח לדעת שיש יהודים אחרים בהוליווד שמגנים על ישראל בחירוף נפש.

הווארד שטרן, שדרן הרדיו הוותיק - ששם משפחתו מסגיר את יהדותו בקלות, לא הסתיר את העצבים שלו על ההחלטה של פורטמן.

"חייבים לתמוך בישראל, ובוודאי נטלי פורטמן בתור יהודיה מפורסמת", הוא אמר, והמשיך באופן הרבה יותר בוטה: "את יהודיה ואת הולכת פאקינג לשבת שם ולהעמיד פנים שאת לא צריכה את ישראל? מה לא בסדר אצלך מותק? איזו פאקינג טיפשה, אני רוצה להקיא עליה. תקראי ספר היסטוריה!".

Claire Danes revealed she is pregnant live on the Stern Show and told Howard how she felt about Season 8 of @sho_homeland being her last. Hear it all on HowardStern.com ( in bio)

A post shared by Howard Stern Show (@sternshow) on

שטרן בן ה-64 ידוע כמעורר שערוריות לא קטן, שפתח את הדלת למגישי רדיו וטלוויזיה רבים, שמתפרנסים היום מסגנון בוטה וחסר מעצורים. רק בינואר האחרון הוא נאם נאום דומה על לורד, לאחר שזו ביטלה את הופעתה בישראל, ושאל למה היא מוכנה להופיע ברוסיה - אבל בישראל לא, תוך שהוא קורא לה "Shithead".

עם פורטמן הוא היה קשוח אף יותר, ללא ספק מכיוון שהיא יהודייה, ואפילו ירד לפסים מקצועיים: "פשוט פאקינג תירגעי ותדבקי בקריירת המשחק המטופשת שלך. שבי ותעמידי פנים שאת בלרינה. תסתמי את הפה, רק ככה את טובה, כשאת מעמידה פנים שאת בלרינה מטופשת. אני פשוט פאקינג זועם עליה. תמצצי לי". סך הכל, איש מתון מאוד.

Directing my first feature, A Tale of Love and Darkness, in Jerusalem with my fierce first AD, Shir Shoshani #femalefilmmakerfriday

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman) on