מדי פעם מגיעה אלינו ידיעה מחו"ל שהיא פשוט טובה מדי מכדי שנמציא אותה. היום, למשל, גילינו את אחד הסיפורים המוזרים, מגעילים ומצחיקים שאי פעם שמענו, מהסוג שגורם לנו להודות על כך שאנחנו לא סלבס. אמנם יש להם הרבה יותר כסף מלנו, אבל וואו - כמה שהם מוזרים.

באתר "מירור" הבריטי מפרסמים שג'וני מסתובב ומספר לחברים סיפור שככל הנראה היווה את הקש האחרון בקשר שלו ושל בת זוגו לשעבר, אמבר הרד. זה אמנם לא גרוע כמו השמועה (המגובה היטב) שהוא הכה אותה, אבל על פי הסיפור, לאחר שג'וני איחר למסיבת יום הולדת 30 של אמבר, היא - שימו לב - חירבנה במיטה המשותפת שלהם.

אם עד כה זה לא נשמע לכם מספיק מגוחך, הנה השתלשלות הסיפור, וסליחה על בחירת המילים. מנקה שעבדה אצל ג'וני ואמבר מצאה את הצרכים במיטה בוקר לאחר שג'וני יצא בסערה מהבית לאחר ויכוח רועם. 

אמבר הרד (צילום: X17Online.com)
לא בטוחים איך לעכל על זה (אופס, עשינו את זה שוב). הרד | צילום: X17Online.com

אמבר טענה שמדובר בכלב שלה, בו, שסובל מבעיות בדרכי העיכול, אבל המנקה אמרה שהצרכים גדולים מדי עבור כלב, מה שגרם לג'וני להסיק שמדובר באקט נקמה מהסוג המסריח במיוחד.

מקור שמקורב לשחקן טוען שלג'וני יש "הוכחות מצולמות חזקות מאוד שקושרות את אמבר לצרכים". מעולם לא חשבנו שנגיד את זה על תמונות של קקי אבל אנחנו חייבים לראות את זה, ותודה להוליווד על הסיפור המדהים, שמוציא אותנו לסופ"ש עם פרופורציות חדשות על החיים.