בגדול, אנשים עושים טעויות. איך אמרו פעם? בשביל זה יש מחק על העפרונות. אבל כשאתה ג'סטין טימברלייק והטעות שלך היא להחזיק ידיים בפומבי עם שחקנית שהיא לא אשתך המהממת ג'סיקה ביל, סביר שתשלם על הטעות הזאת יותר מהאדם הרגיל.

תקציר הפרקים הקודמים, אם איכשהו פיספסתם: טימברלייק נתפס בעדשות הפפראצי כשהוא צמוד במיוחד לאלישה וויינרייט בבילוי לילה בניו אורלינס, שם הם מצלמים סרט משותף, כולל מגע שמטשטש את הגבולות בין ידידותי לפלרטטני. מאז, מקורבים לזוג המפורסם טוענים שהם "ישרדו את זה", ואביה של וויינרייט הגיב ונשבע שהשניים רק ידידים. גם אם השניים לא התקרבו מעבר למה שנראה בתמונות, אין ספק שהמגע שם נראה קצת מעבר לידידותי, והגיוני שהוא יסעיר את המעריצים שמאוהבים בקשר הזוגי של טימברלייק וביל.

View this post on Instagram

A post shared by Aslı Watson (@call_me_mumsy) on

ג'סטין, כידוע, לא נוטה להתראיין או להגיב על אייטמים רכילותיים. בכל זאת, הימים בהם הוא ובריטני ספירס שיקרו לעולם על סטטוס הבתולים שלהם (ואז נפרדו בעקבות בגידה שלה) - עברו מזמן, והוא וביל בזוגיות יציבה ומגדלים ילד משותף. אבל הדיווחים, השמועות והרחשים כנראה כבר הפכו ליותר מדי עבורו, ובצעד נדיר - ג'סטין פירסם הצהרה והתנצלות פומבית ברשתות החברתיות.

View this post on Instagram

Last night at @louisvuitton. Human anklet not included. Congrats on the collection @nicolasghesquiere!

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

"אני נמנע מרכילות ככל הניתן, אבל עבור המשפחה שלי, אני מרגיש שזה חשוב להתייחס לשמועות האחרונות, שפוגעות באנשים שאני אוהב", כתב הזמר. "לפני כמה שבועות הפגנתי שיקול דעת שגוי - אבל תנו לי להיות ברור - שום דבר לא קרה ביני ולבין הקולגה שלי. שתיתי יותר מדי באותו ערב ואני מתחרט על ההתנהגות שלי. הייתי צריך לדעת טוב יותר. זו לא הדוגמה שאני רוצה לתת לבן שלי. אני מתנצל בפני אשתי המדהימה והמשפחה שלי על זה ששמתי אותם בסיטואציה כל כך מביכה, ואני מרוכז בלהיות הבעל והאבא הכי טוב שאני יכול להיות. ולא הייתי במקרה הזה. אני מאוד גאה לעבוד על הסרט 'פאלמר', ואני מצפה להמשיך בצילומים שלו ונרגש לקראת היציאה שלו".

View this post on Instagram

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

לג'סטין וג'סיקה, אגב, יש סעיף מיוחד שמתייחס לבגידה בהסכם הממון שלהם, מה שהרים לא מעט גבות כמה שנים אחורה, כשהשניים התחתנו. על פי הדיווחים, ג'סיקה היא זו שהתעקשה להכניס את הסעיף הזה, ומכיוון שבני הזוג נפרדו לזמן קצר לפני שהתארסו, צצו שמועות שייתכן שהסיבה לפרידה הייתה בגידה של ג'סטין, וזו הסיבה שג'סיקה התעקשה על הסעיף - אם כי אלה מעולם לא אומתו. מה מחיר הבגידה? על פי הסכם הממון, אם ג'סטין יבגוד בג'סיקה הוא יצטרך לשלם לה סכום של חצי מיליון דולר, סכום לא שערורייתי אם לוקחים בחשבון שההון שלו מתקרב לרבע מיליארד דולרים.