מזל טוב לשבט קרדישאן-ג'נר על הולדת חברה נוספת למשפחה המפורסמת בתבל: קלואי קרדשיאן, האחות המועדפת על לא מעט ממעריצי ומעריצות המשפחה, הביאה לעולם את בתה הבכורה יחד עם בן זוגה טריסטן תומפסון.

על פי אתר TMZ הקרדשיאנית ילדה - היום (חמישי) ב-4 לפנות בוקר בשעון ארה"ב - בת בריאה, שתצטרף לדור הבא של הקרדשיאניות שכולל בתוכו בין היתר כבר את פנלופי, נורת, דרים וסטורמי.

קלואי וטריסטן טרם חשפו את שם בתם. כזכור, קלואי רמזה בטוויטר שהאות הראשונה של השם תהיה ככל הנראה T - מה שגרם לרבים להניח שהיא תקרא לה טוקיו, על שם העיר האחרונה בה ביקרה, או שתמשיך במסורת המשפחתית עם האות K.

למרות שרק בשבוע האחרון פורסמה קלטת וידאו של טריסטן כשהוא בוגד בה עם 2 נשים, על פי הפרסומים הוא נכח איתה בחדר הלידה.

Magical moments with the most magical women! I’ll forever be in love with YOU!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

כמו כל הריון קרדשיאני, גם זה של קלואי לא עבר בשקט. בניגוד לאחותה קיילי, היא בחרה שלא להסתגר בביתה ולהסתיר את ההריון מהעולם, ולכן נאלצה להתמודד עם שלל ביקורות ופרסומים רכילותיים בדרגות שונות של אמת - מהאובססיה שלה לליטוף הבטן בתמונות ועד ההתעסקות הבלתי פוסקת במשקלה.

לאחרונה, אחרי לחצים רבים מצד המשפחה וטענות שהיא "מזיקה למותג", קלואי נאלצה ליישר קו עם אחיותיה ועבדה קשה מאוד על הגוף המושלם שלה.

לכן, לא מפתיע שהאם הטרייה כבר מתכננת למנף את חזרתה לכושר בתכניתה "Revenge Body", ואף שוקלת להזמין תור לשורה ארוכה של ניתוחים פלסטיים ליום שלאחר הלידה, שלכאורה כוללים הרמת חזה, מתיחת בטן, הרמת ישבן ושאיבת שומן.

I’m so proud and excited to be launching maternity with @goodamerican #GoodMama! For all us new mommies dealing with our new changing bodies and for all you beautiful mamas to be! Dropping in Sizes 00-24

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on