בחודשים האחרונים התפללנו עבור שני דברים - שלום עולמי ושקלואי קרדשיאן תחזור הביתה. עכשיו, נראה שתפילתנו נענות! לפחות לגבי החלק השני.

 

בסוף השבוע האחרון מאמא ג׳נר נכחה בפרמיירהה הוליוודית, וכשנשאלה לגבי קלואי היא אמרה ״היא תהיה בבית בקרוב, שזה נהדר״. כשהמראיינים על השטיח האדום תהו בקול רם אם זה אומר שקלואי חוזרת לנצח, קריס ענתה ״אני חושבת! כן!״.

כזכור, קלואי עברה לקליבלנד, היכן שמתגורר טריסטן תומפסון, קצת לפני הלידה, והייתה שם בזמן שהבגידות הרבות שלו נחשפו. כשהיא ילדה, קריס, קים, קורטני וקנדל טסו לבקר אותה (קיילי נשארה בבית עם התינוקת סטורמי) ועל פי השמועות ניסו לשכנע אותה לזרוק את טריסטן ולחזור הביתה, ללא הצלחה.

Mommy’s Little Love

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מאז, טריסטן וקלואי צולמו יחד בדייטים ברחבי העיר ושידרו עסקים כרגיל. קלואי אף הגיעה לעודד את בן הזוג הבוגדני באחד מהמשחקים שלו. יחד עם זאת, כשהיא שלחה לקים פרחים ליום הנישואים שלה ושל קניה, היא חתמה עליהם בשמה ובשם טרו, והשאירה את טריסטן בחוץ.

האם זה אומר שמערכת היחסים הזאת הסתיימה? לא בהכרח. על פי הציוצים המעורפלים שלה לאחרונה ועל פי השמועות, היא סלחה לטריסטן וחושבת שהבגידות שלו הוצאו מפרופורציה.

סביר להניח שהסיבה לחזרתה לאל.איי היא דווקא מקצועית - המשפחה שלה היא הרי הקריירה שלה, וסביר שהיא עושה את המעבר כדי להמשיך ולהצטלם לריאליטי המשפחתי, כמו גם לתוכנית שלה "Revenge Body".

עוד סיבה אפשרית - היא רוצה לחזור לחדר הכושר הביתי ושאר הפינוקים שהתרגלה אליהם. לא פשוט לעבור למרכז ארה״ב כשהתרגלת לחיים הזוהרים של החוף המערבי. בנוגע לזוגיות שלה עם טריסטן - אנחנו בטוחים שנגלה בקרוב אם היא שרדה את המעבר.

We are ready whenever you are little mama

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on