מרחוק, הרומן של אלכס רודריגז וג'ניפר לופז נראה מתוק להפליא. הוא לא מפסיק להשתפך עליה ברשתות החברתיות (טוב, בכל זאת ג'יי לו) ולאחרונה השניים התארסו למרות שלופז כבר ניסתה את הדבר הזה של הנישואים לא פעם ולא פעמיים. נדמה שהאהבה שם גדולה ואמיתית והאהבה מנצחת את כל המכשולים.

בדיוק בגלל זה, אנחנו מקווים שהשמועות החדשות לא נכונות, ושרודריגז הוא לא סתם עוד גבר בוגדני שלא ראוי לאלילה שלצדו. רק לפני שבועיים - ופחות מיממה לאחר שהשניים פירסמו שהתארסו - סיפרנו לכם ששחקן הבייסבול חוזה קאנסקו צייץ כך: "צופה בג'יי לו מסמסת לאיי רוד ב-World of Dance. חבל שהיא לא יודעת שהוא בוגד בה עם ג'סיקה, אשתי לשעבר. מסכנה, אין לה מושג מי הוא באמת".

View this post on Instagram

You guys know that I’m ONLY about things that I really love, and if you know me you know that @quayaustralia has become one of those things. They have literally become part of my daily life and Alex’s too. I am SOO excited to share our collaboration that we’ve been working on. For men and women: #QuayxJLo #QuayxARod. Sunglasses are my accessory of self-expression, I can wear them from the gym to the red carpet, and this line perfectly captures the sporty, but also sexy and glam vibe that I love!! ☀️ Link in bio to explore the collection, available now!!

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

עכשיו, דוגמנית בריטית ושפנפנת פלייבוי לשעבר בשם זואי גרגורי, טוענת שבמהלך כחודש, מסוף דצמבר האחרון ועד סוף ינואר, איי רוד שלח לה אינספור הודעות מחזרות, בהן הוא מחמיא לה על החזה הגדול שלה, מבקש ממנה סרטונים סקסיים, מתחנן לשכב איתה ועם כמה מחברותיה, ואף הגדיל לשלוח לה דיק פיק. גרגורי לא סיפרה איך הקשר התחיל והאם השניים אי פעם נפגשו, אבל ציטטה כמה הודעות נבחרות מאלה ששלח לה רודריגז בוואטסאפ.

"את עדיין חושבת על שלושה שמות של בחורות כיפיות בשבילנו?", כתב רודריגז, לכאורה, בהודעה אחת. בהודעה אחרת הוא שואל אותה על חברה ספציפית: "היא לוהטת? כיפית? כמה פעמים היית איתה?". בהודעה האחרונה נכתב: "את חייבת לי שני דברים: 1. הסרטונים השובבים הישנים שלך. 2. תאריכים שאת יכולה לטוס אלי (אולי בשבוע הבא לסן פרנסיסקו)".

"ג'יי לו מדהימה ולא מגיע לה את זה", אמרה גרגורי בראיון לעיתון הסאן הבריטי. "בזמן שהוא עמד להציע לה נישואים, הוא ביקש ממני סרטוני סקס, דרש שניפגש לשכב וביקש ממני לארגן פגישות עם בחורות נוספות. היא צריכה להתעורר".

View this post on Instagram

#beachbums

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on