עמוק בפנים, כולנו עדיין נערות בנות 15 שמתות על הספייס גירלז, לכן הידיעה החשובה הזאת תפסה אותנו לגמרי לא מוכנים הבוקר: מלאני בי חשפה בפני פירס מורגן שהיא וג'רי האליוול שכבו פעם.

הנטייה המינית של מל בי כבר ידועה לעולם - היא ביסקסואלית מוצהרת, וכמישהי שנמשכת לנשים, לא מפתיע לגלות שהיא הייתה בעניין של אחת מהחברות השוות שלה ללהקה. מורגן עובד בימים אלה על סדרה שתעקוב בכל פרק אחר סיפור חיים של אדם אחר, ועל פי הדיווחים - היא סיפרה לו את הסקופ בזמן הצילומים. הראיון המצולם עדיין לא שוחרר, אבל מעבר לים מדווחים על הדברים כעובדה ולא כשמועה, ואף מביאים ציטוטים ישירות מפיה של מל בי. 

View this post on Instagram

‘The race is on to get out of the bottom.’ Who do think you are? #thebrits

A post shared by geri ✨ (@therealgerihalliwell) on

מלאני הסבירה את החוויה המינית החד פעמית בין השתיים בצורה פשוטה וישירה: "היינו בסטיז, זה פשוט קרה. לא עשית את זה מעולם?", וגם הוסיפה שלג'רי יש "ציצים נהדרים". מדובר במשהו שהיה שמור כסוד עד עכשיו, ומל בי אפילו לא שיתפה את הסיפור באוטוביוגרפיה שלה.

"היא הולכת לשנוא אותי בגלל שהיא חיה בגבוה עכשיו בבית הכפרי שלה והבעל שלה, אבל זו עובדה. זה פשוט קרה, ציחקקנו על זה, וזהו". "אז רק פעם אחת?", שאל אותה מורגן והיא ענתה: "כן". 

View this post on Instagram

Yep I’m “that friend” always and forever hahaha #lookingoutformygirls #keepingitreal #girlgroup #forlife #spicegirls

A post shared by Scary Spice Mel b (@officialmelb) on

מורגן הסביר לה שמדובר בחתיכת פצצה ושאנשים הולכים להיות באובסס על הסיפור, ומל ענתה: "כן, ועכשיו אמרתי את זה. זה גמור. היא הולכת להרוג אותי וגם בעלה. אני רק מקווה שכשישאלו את ג'רי על זה היא לא תכחיש, בגלל שזה סתם היה דבר כיף שעשינו".