בזמן שרוב העולם עדיין עסוק בלתהות למה לעזאזל היא עדיין עם טריסטן תומפסון, קלואי קרדשיאן ממשיכה לעדכן את המעריצות והמעריצים בדרך שלה בחזרה לגזרה שלפני ההריון, והיא עושה את זה עם המון שקיפות.

 

עוד בקליבלנד, קלואי חזרה לשגרת האימונים, והיא רק הגבירה אותם מאז שהיא חזרה ללוס אנג׳לס. היא וטריסטן אפילו מתאמנים ביחד, כך שיש לצדה ספורטאי מקצועי שיעודד אותה. לא רע. עכשיו היא מעדכנת את העולם בכמות הקילוגרמים המדויקת שירדה, ומוסיפה שהיא בהלם.

 

Moms Home!! Yeezy Season 7

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

״אחרי שילדתי את טרו, לא שמתי על עצמי לחץ לרדת חזרה במשקל באופן מיידי״, כתבה קלואי באפליקציה שלה. ״בעיקר רציתי לחזור לשגרה שלפני ההריון, שכללה 5-6 אימונים בשבוע. לא נתתי לעצמי יעד מסוים, בעיקר כי לא התאמנתי בשישה השבועות הראשונים אחרי הלידה, אבל מאז, ירדתי 15 קילו!״.

 

True’s Mom

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

אבל לפני שאתם מאשימים אותה בכך שהיא משדרת ציפיות לא ריאליות עבור נשים אחרות, יש לה תשובה לכך, וגם היא לא חושבת שירידה כל כך מהירה היא נורמלית: ״אני בשוק שירדתי כל כך הרבה במשקל כל כך מהר. אני חושבת שזה בזכות השילוב של הנקה וזה שהייתי מאוד פעילה בזמן ההריון ואחריו. אני אף פעם לא משווה את עצמי לנשים אחרות, כי כל אישה היא שונה והמסע שלה שונה. להישאר בריאה ופעילה זה משהו שחשוב לי, וכושר זה משהו שעוזר לי לשמור על שפיות ולשחרר לחץ. גם עכשיו כשיש לי תינוקת, אני עדיין רוצה לעשות משהו עבור עצמי, בזמן שלי ובמרחב שלי״.

 

#ad If you’ve been wondering what I’ve been doing… I've been out here working my a** off. I’ve been working out and using @flattummyco meal replacement shakes to help me get my tummy back to where it was. I know it's not going to be an easy journey, but I’m feeling SO ready to do this and after using the shakes, I’m feeling really good and definitely feeling the difference. Baby weight is no joke! If you’re wanting to try them you should get on it because there's a 20% off sale going on right now!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on