קלואי קרדשיאן סיפרה כבר לפני כמה שבועות שלבת הבכורה שלה היא תקרא בשם שמתחיל באות T, ועכת היא חושפת אותו, בפוסט ראשון שפירסמה ברשתות החברתיות מאז פרשת הבגידה של טריסטן. טרו (True - אמת) תומפסון - זה השם שקיבלה התינוקת החדשה.

אם נשים רגע בצד את העובדה שאפילו המשפחה הנשית העוצמתית הזאת לא מסוגלת להיפרד מהמסורת של שם המשפחה מצד הגבר - גם כשהוא בוגד - המעריצים של קלואי ואתרי הרכילות לא הצליחו להתעלם מהאירוניה של השם. "קלואי נתנה לבת שלה שם שהוא ההיפך ממה שטריסטן היה כלפיה", אמרו הכותרות.

Our little girl, True Thompson, has completely stolen our hearts and we are overwhelmed with LOVE. Such a blessing to welcome this angel into the family! Mommy and Daddy loooooove you True!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

אבל אל דאגה, אמא קריס תמיד שם כדי להבהיר את הדברים ולדאוג שאף אחד לא ילעג למישהי מהמאני-מייקרס שלה.

קריס העלתה גם היא פוסט לאינסטגרם, בו היא מסבירה שטרו הוא שם שרץ במשפחה שלה מזה שנים ארוכות. הוא היה השם של סבה והשם האמצעי של אביה, ולכן היא מתרגשת במיוחד שקלואי בחרה במחווה הזאת.

I'm so excited to welcome my precious little granddaughter True!!! FUN FACT... my Grandfather's name on my Dad's side was True Otis Houghton....my Dad's name was Robert True Houghton...so i am so excited Khloe named her daughter True!!! #lovebug #familytradition #family @true

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

בינתיים, לא מפסיקות לעוף השמועות שהאחיות של קלואי, ובעיקר קים, לא מוכנות לקבל את העובדה שהיא סלחה לטריסטן, ומאיימות לנתק איתה קשר אם היא לא תחזור אליהן ללוס אנג'לס ותזרוק את הבוגד.

האמת? קצת קשה לנו להאמין לזה, מכיוון שנדמה ששום דבר לא יכול לפרק את הקשר החזק בין האחיות האלה. בנוסף, קים העלתה תמונה מהחופשה האחרונה שלה ושל קורטני וכתבה "אנחנו בדרך, סיס". מה צריך יותר מזה?

We’re on our way sis...

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on