כבר כמה ימים שאנחנו מרגישים קצת לא בטוב, ורק עכשיו הבנו למה - כי אנחנו לא יודעים מה קורה אצל הקרדשיאנס! לרוב, אנחנו מעודכנים בכל תזוזה קטנה שלהם, אבל מאז שקלואי הסתגרה לה בקליבלנד ולא משתפת את העולם בחיים הפרטיים שלה, אנחנו מרגישים קצת בחוץ.

 

תקציר הפרקים הקודמים: טריסטן תומפסון נתפס בוגד בקלואי ההריונית, צצו עוד תמונות שלו בוגד בה במהלך חודשי ההריון שלו, קלואי ילדה את בתה טרו ונשארה עם טריסטן בקליבלנד וכל האחיות באו לבקר וחזרו לאל איי. בסוף השבוע האחרון קים סוף סוף הגיבה על סערת הבגידה בפומבי, כשהתארחה בתוכנית של אלן ואמרה ״זה פאקד אפ״. כן, אנחנו יודעים, זו לא באמת תגובה.

We are ready whenever you are little mama

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

עכשיו, צצות שמועות קצת מטרידות בנוגע לאותו ביקור משפחתי בקליבלנד, ואנחנו ממש מודאגים! מה קרה שם? לכאורה, האחיות של קלואי האשימו אותה שהיא מכורה לאהבה, הפצירו בה שלא לסלוח לטריסטן ואפילו שלפו את האולטימטום ״זה הוא או אנחנו״. קריס גם לא הסתירה מטריסטן את דעתה עליו ואמרה לו בפנים שההתנהגות שלו מגעילה אותה.

בנוסף, השמועות טוענות שהביקור המשפחתי היה אמור להיות ארוך יותר, ושקריס, קים, קורטני וקנדל (קיילי נשארה מאחור עם סטורמי) חזרו מוקדם יותר ללוס אנג׳לס בגלל הפיצוץ. לא ברור עד כמה השמועות האלה נכונות, אבל אם יש משהו אחד יציב בחיים שלנו, הרי אלה הקרדשיאנס, ואנחנו בטוחים שהמשפחה עוד תתאחד לעוד שנים רבות של ריאליטי משובח.

Happy birthday @kourtneykardash!!!! In any lifetime I would have found a way to have you in my life forever! I can’t imagine life without you! Have the best birthday!! You deserve everything and more! Forever and always I love you!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on