ארבעה ימים עברו מאז שקארדי בי תקפה פיזית את הקולגה והנמסיס ניקי מינאז', השליכה עליה סטילטו של לובוטן וסיימה את התקרית עם חבלה בולטת במצח ובלי נעל אחת. אחרי שקארדי כבר שחררה את תגובתה לאירוע על גבי האינסטגרם, כעת הגיע תורה של ניקי - וכפי שרבים האמינו וקיוו, היא עשתה זאת, ובגדול, במסגרת הפודקאסט שלה, "קווין".

את התותחים הכבדים היא שלפה מיד בהתחלה, כשהשמיעה הקלטה בה מצהירה קארדי כי "כלום לא מחוץ לתחום" - גם לא ילדים. הראייה החותכת הזאת קצת סותרת את התגובה האינסטגרמית שהפנתה קארדי ליריבתה - "הבלגתי על הרבה שיט, נתתי לך להשחיר ולשקר לי… אבל ברגע שדיברת על הילדה שלי ועל היכולת שלי לטפל בה - הכפפות פאקינג ירדו!". 

View this post on Instagram

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

"לפני כמה ימים הייתי מעורבת במשהו כל כך מחריד וכל כך משפיל מול חבורה של אנשים מכובדים, שלעולם לא אשכח איך הם הסתכלו על המהומה המגעילה הזאת", סיפרה מינאז' בנימה נסערת.

"אני לא יכולה לתאר כמה משפיל זה היה, איך שגרמנו לעצמנו להיראות, אבל לפני הכל אני רוצה להגיד שאני בחיים לא אדבר על ילד של מישהי אחרת, לא אכפת לי מהשיט הזה, זה מטומטם, ומה שעוד מטומטם זה ללכת ולהגיד שמישהי אמרה משהו רק כדי שלא תיראי טיפשה. הרי ידעת שכשהסרטון הזה יתפרסם את תיראי פאקינג טיפשה, אז היחצ"נים שלך שגם עמדו שם כמו טיפשים דאגו שתמהרי להוציא הצהרה, ואפילו לא הרגשתי צורך להגן על עצמי ולהגיד שלא עשיתי ולא אמרתי כלום, שהכל ערימה של שקרים".

בהמשך העלתה ניקי לשידור אישה שסיפרה כי קארדי תקפה אותה ואת כישורי ההורות שלה בתגובה לתמונה בה נפרדה מבנה המת, והתייחסה גם לדיווחים שלפיהם היא הזמינה תקיפה כלפי שתי נשים שלכאורה שכבו עם בעלה. "כרגע קיבלת את הברכה הגדולה של חייך", אמרה ניקי בהתייחסות להולדת בתה הבכורה של קארדי, "ותוך שבועיים את תוקפת שלוש נשים בשבוע אופנה אחד? את בשלב הכי טוב בקריירה שלך ואת מסתובבת וזורקת נעליים על אנשים? שמישהו ישיג לאישה הזאת עזרה".

View this post on Instagram

A post shared by MABE TV (@mabe.tv) on

View this post on Instagram

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on