כבר חודשים שאנחנו שומעים דיווחים על חזרתה הצפויה של קלואי קרדשיאן ללוס אנג'לס - האם טריסטן יעבור איתה מקליבלנד לאל איי? האם הם ישארו ביחד? האם המשפחה תקבל אותו לחיקה?

כל הדברים הללו עדיין בגדר סימן שאלה - לפי האינסטגרם של קלואי, היא וטרו חזרו הביתה וזכו לקבלת פנים חמה ביותר. לפי המתנות והברכות שקיבלה, נדמה שהיא חזרה לבדה, או שמא יכול להיות שהמשפחה פשוט מתעלמת מקיומו של טריסטן בגלל מה שעולל לקלואי? 

קלואי חשפה באינסטגרם את שלל הברכות והמתנות המהממות שהשתיים קיבלו - בלונים ודובי מקיילי וסטורמי והמון עוגיות מהממות עם הפרצוף של טרו עליהן, שככל הנראה ישארו שלמות ויפות, כי קלואי באובסס לחזור לגזרה שלפני הלידה.

 

אמנם העובדה שקיילי השמיטה את טריסטן מהברכה יכולה להוות רמז לכך שהוא לא יעבור לגור באל איי עם קלואי, או לכך שהוא כן, וקיילי פשוט מתעלמת מקיומו. מצד שני - היא גם השמיטה את טראוויס מהברכה וחתמה עליה בשמה ובשם סטורמי בלבד, אז יכול להיות שפשוט מדובר באהבה בין אחיות.

בנוסף להכל, היא הייתה צריכה להתמודד עם יום האב. מה עושים כשכולן מסביבך מרימות לבייבי דאדי שלהן ואת תקועה עם גבר שבגד בך עם כמה נשים שונות בזמן שהיית בהריון ולעיני כל העולם?

קלואי הלכה על הגישה המעודנת והעלתה סטורי אחד חמוד מאוד של טרו ישנה ואוחזת באצבע של טריסטן, כי כנראה הפרצוף שלו הוא קצת יותר מדי טריגר לכל המעריצים הזועמים של קלואי.

השמועה המובילה כרגע היא שטריסטן אכן חזר לאל איי עם קלואי, אבל שהשניים יגורו בנפרד, מכיוון שהזוגיות שלהם עדיין בקשיים והם רבים כל הזמן. כמו שאנחנו מכירים את משפחת קרדשיאן-ג'נר, אפשר להמר שטריסטן ימצא את עצמו מחוץ לתמונה מהר מאוד, וקלואי תמשיך לכדורסלן הבא.