חושבים שהמשפחה שלכם מביכה? יש סיכוי טוב שאתם צודקים, אבל לפחות אתם לא מחתנים אותה לתוך בית מלוכה.

כל מה שמתרחש במשפחת מרקל הוא לא בדיוק יוצא דופן. יש למייגן אבא חביב וקצת מביך ואחות למחצה שמנסה לרכוב על גל הפרסום, אבל כשכל הדברים האלה מתרחשים בזמן שאת עומדת להינשא לנסיך, זה יכול להיות קצת אוקוורד.

תקציר הפרקים הקודמים: אבא של מייגן צולם בקפה אינטרנט כשהוא מגגל את הזוג המלכותי וקורא ספרים על בריטניה, בהכנה לקראת החתונה, רק שמתברר שהתמונות החמודות האלה היו מבוימות. סמנתה, אחותה של מייגן מצד אביה, לקחה אחריות על הזמנת הפפראצי למקום ובכלל על הרעיון לביים תמונות.

אביה של מייגן מרקל ביים תמונות פפרצי
עשה לה בושות. אביה של מייגן | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת

בינתיים, אבא של מייגן חטף התקף לב ומתוכנן להיכנס לניתוח, כך שהוא ביטל את השתתפותו בחתונה. לא רק המצב הרפואי שלו הוביל אותו להחלטה, אלא גם החשש שהוא יביך את בתו.

על פי השמועות, מייגן עצמה עדיין מאוד רוצה שאביה יגיע לחתונה ומעולם לא אמרה לו שלא להגיע, והוא עצמו כבר חזר בו ואמר שהוא רוצה מאוד להיות נוכח ביום הזה, אבל הניתוח ימנע ממנו להגיע כך או כך.

היחסים בין מייגן ואביה כנראה ישרדו את המהמורה הזאת, אבל מי שממש לא מרוצים, על פי השמועות, הם המלכה אליזבת והנסיך פיליפ.

על פי מקור בבית המלוכה, השניים זועמים על תומאס מרקל לאחר שגילו על פיאסקו התמונות המבוימות. ובארמון כמו בארמון, הכעס הופך לרשמי - לשניים כבר הייתה פגישה עם משרד התקשורת של הארמון והוחלט שהם יערכו שיחת הבהרה עם אביה של מייגן ברגע שיגיע ללונדון, ביקור שלא ברור מתי יתרחש עכשיו שהוא ביטל את הגעתו לחתונה. יש לנו תחושה שהולכות להיות ארוחות שישי מאוד מביכות בעתיד של המשפחה הזאת.

Tonight Prince Harry and Ms. Meghan Markle attended a Women's Empowerment reception at the Royal Aeronautical Society in London. This event marks the launch of Foreign Secretary Boris Johnson's 'Platform for Girls Education' – a campaign designed to encourage all Commonwealth countries to commit to providing 12 years of quality education for all girls. The couple met representatives from charities who are working to ensure quality education to girls across the Commonwealth More on @KensingtonRoyal. PA

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on