יש חיים בקליבלנד! ביום שישי האחרון קריס ג׳נר התארחה בתוכנית של אלן דג׳נרס ועפה על בתה קלואי. ״קלואי מדהימה! אני כל כך גאה בילדה הזאת״, היא אמרה לגבי האופן בו קלואי מתמודדת עם החשיפה של הבגידות המרובות של טריסטן ממש בסמוך ללידה של בתם הבכורה.

 

לפי ההתרחשויות האחרונות, אנחנו חייבים לומר שאנחנו מסכימים עם קריס. במקום להגיב על השערוריה או לחילופין להתחבא לחלוטין מעיני הציבור, קלואי פשוט ממשיכה לחיות את חייה ומתמקדת בדבר היחיד שבאמת חשוב עכשיו - בתה טרו.

אחרי שסיפרנו לכם שצצו תמונות ראשונות של טריסטן וקלואי ביחד אוכלים ארוחת ערב, קלואי נצפתה בקליבלנד עוד פעמיים - בשבת בערב במשחק של הקבוצה של טריסטן ואתמול ביציאה ראשונה יחד עם בייבי טרו. על פי עדי ראייה במשחק הכדורסל, קלואי הגיעה עם קבוצה של אנשים ועודדה את טריסטן ואת הקבוצה שלו במהלך המשחק כולו, אבל לא נעמדה כדי להריע באף שלב. טוב, בכל זאת ילדה לפני שנייה.

 

אתמול, היא הוציאה את טרו לטיו בפארק ונראתה מחויכת וחסרת דאגות. את טרו הקטנה היא עדיין לא חשפה למצלמות, ודאגה לכסות את העגלה שלה בשמיכה. טוב, לפחות היא לא צילמה וריטשה אותה כמו שאחותה קיילי עשתה לסטורמי.

אם כך, מסתמן שקלואי סלחה לטריסטן, לפחות לעת עתה, או שהיא פשוט רוצה שלא לעשות כרגע שינויים קיצוניים מדי בחיים על מנת להתרכז באימהות החדשה. אנחנו מחכים בקוצר רוח לעונה הבאה של הריאליטי כדי לקבל הצצה קצת יותר אינטימית למה שקורה שם, ומקווים שהיא בכל זאת תתעשת ותחזור ללוס אנג׳לס. מי צריך גבר בוגדני כשיש לך את המשפחה התומכת ביקום?