אם אתם ממעריצי הקרדשיאנס, כדאי שתשבו לפני שאתם קוראים את האייטם הבא, כי אתם לא הולכים לאהוב אותו. אחרי שטריסטן תומפסון הביך את קלואי קרדשיאן מול כל העולם כשנתפס בוגד בה עם יותר מאישה אחת במהלך הריונה עם בתם המשותפת, טרו, עכשיו מסתובבות שמועות שבזמן שקלואי דואגת לתינוקת, טריסטן ממשיך לבגוד בה.

כידוע, קלואי סלחה לטריסטן ובחרה להישאר איתו בקליבלנד, כפי שמוכיחות התמונות הרבות שלהם יחד, ועל אף שקריס ג'נר טענה בתחילת השבוע שקלואי וטרו בדרכן חזרה לאל.איי - ככל הנראה לא מדובר בפרידה.

.... #tristanthompson with #laniblair a few weeks before #khloekardashian has their baby  #kolaintheafternoon #afternoonswithKOLA #repost @itsbizkit

A post shared by WZEB Power 101.7 Fm (@power1017fm) on

כעת, מקורות המקורבים לזוג אומרים שהמחילה של קלואי הפכה את טריסטן לכל כך בטוח בעצמו - שהוא ממשיך להתראות עם לני בלייר, אחת הנשים עמן בגד בקלואי, ואף מפרנס אותה.

When the jeans fit just right @fashionnova

A post shared by Lani Blair (@laniblair) on

"טריסטן עדיין רואה את לני בסתר ונותן לה אלפי דולרים בחודש לבגדים, למניקור ופדיקור וכו'", אומר המקור ומוסיף שטריסטן הוא בוגד סדרתי, ושהוא מסתובב ואומר לכל החברים שלו שקלואי בחיים לא תעזוב אותו, ולכן מרשה לעצמו להתנהג איך שירצה.

בנוסף, המקור מספר שלני עצמה התקשרה לקלואי להתנצל לאחר שהפרשה התפוצצה בתקשורת. אם השמועה הזאת נכונה, לני קיבלה את המספר של קלואי מטריסטן, התקשרה אליה וקיבלה ניתוק בפנים, ולאחר מכן השאירה לה הודעה ארוכה ומתנצלת בתא הקולי. נראה שהיא למדה די מהר מטעויות, הא?

We are ready whenever you are little mama

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on