אחרי אין ספור רמיזות, כולל נסיעה לטוקיו עם מלתחה ורודה מהרגיל, קלואי קרדשיאן מאשרת את מה שרוב העולם כבר יודע - יש לה בת.

לא ברור מה יש במים שהקרדשיאנס שותות שממשיך לתת להן כל כך הרבה בנות, אבל אנחנו כמובן לא מתלוננים. אם שיקגו (של קים), סטורמי (של קיילי) והבת שבדרך של קלואי יהיו דומות אפילו בקצת לאימהות שלהן - אין ספק שטלוויזיית הריאליטי של העתיד הולכת להיות מהנה במיוחד.

It’s a girl  #kardeshian #kyliejenner #khloekardashian #kyliecosmetics #kyliejennerchallenge #kyliejennerlipkit #kyliebirthdayedition #tvd #like4like #likeforfollow #likeforlike #like4follow #likesforlikes #likeback

A post shared by Kloe Tristan Baby (@kloetristan) on

אבל רגע, מה לגבי השם? עד כה הבנות של קריס ג'נר לא ממש זורמות עם האובססיה שלה לאות K ובוחרות שמות מבלי להתחשב באות הראשונה, אבל יכול להיות שקלואי תחליט בכל זאת לעשות מחווה לאמא.

כשנשאלה על כך בטוויטר, היא צייצה שנכון לעכשיו השם המוביל מתחיל ב-T, אבל ש-K היא עדיין אופציה שהיא לא פוסלת. אחת התיאוריות של המעריצים היא שקלואי תקרא לבת שלה טוקיו, מכיוון ששם היא נמצאת כרגע.

It’s a girl!!! SO blessed!! I can’t wait to welcome another beautiful baby girl into our family! Congrats my beauty @khloekardashian and @realtristan13 !! God is good!!

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

שאר המשפחה כמובן חוגגת את שטף הבנות הזה. קריס בירכה את קלואי וטריסטן תומפסון בפוסט שהעלתה באינסטוש שלה, בו היא אומרת שהיא בורכה שמצטרפת אל המשפחה עוד בת, בעוד קנדל העלתה צילום מסך של הסרטון של הפנים של סטורמי הקטנה עם הכיתוב "האחיינית שלי כל כך חמודה".