חייה של פריס ג'קסון מלאי דרמה פחות או יותר מהיום בו הגיחה לאוויר העולם, אותו עולם בו הסתובבה עם מסיכה במשך ילדותה וזה שלקח ממנה את אביה כשהייתה בסך הכל בת 11.

היום, כמעט שמונה שנים אחרי מותו של מייקל, פריס (18) היא כבר על הגבול שבין טינאייג'רית לאישה בוגרת, ולא מפחדת להשמיע את דעותיה ולחלוק עם הציבור את תלאות חייה שהיו רצופים משברים ונקודות שבירה.


ראיון השער שהעניקה לאחרונה למגזין "הרולינג סטון", היה חושפני במיוחד וסיפק לא מעט כותרות פרובוקטיביות וביניהן הטענה כי אביה נרצח. "אני מאמינה לחלוטין שהוא נרצח כי זה כל כך ברור", אמרה. "כל הסימנים מעידים על כך. זה נשמע כמו קונספירציה מוחלטת, כמו בולשיט, אבל המעריצים האמיתיים והמשפחה יודעת. זה היה מתוכנן מראש".

@rollingstone issue hits the stands tomorrow check ittt many thanks to david, one of kindest human beings and most talented photographer i've had the honor of working with

A photo posted by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on

לצד בריונות הרשת הרשה שחוותה בשנות התבגרותה והובילה אותה לאפיזודות נפשיות קשות של דיכאון, טיפולים בכדורים ואף אשפוזים בעקבות מספר נסיונות התאבדות, פריס חושפת עובדה מזעזעת נוספת מעברה: התעלללות מינית שלדבריה עברה בגיל 14 על ידי אדם זר.

"אני לא רוצה להיכנס ליותר מדי פרטים", אמרה. "זו הייתה חוויה לא טובה בכלל. זה היה מאד קשה עבורי ובאותו זמן לא סיפרתי על זה לאף אחד. עשיתי המון דברים שילדים בני 13, 14, 15 לא צריכים לעשות. ניסיתי לגדול מהר מדי".

A photo posted by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on

my trustee crystal pendant keeping me safe during my travels.

A photo posted by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם