מסכן ג'יימי דורנן. מאז שנבחר לתפקיד כריסטיאן גריי בסדרת סרטי "חמישים גוונים של אפור", נראה שלא משנה מה יעשה, אנשים לא יפסיקו לבהות בחבילה שלו. לזכותנו ייאמר שהפעם זו כבר ממש אשמתו, כי ככה הוא הצטלם לצורך קמפיין לקידום התיירות בצפון אירלנד:

החבילה של ג'יימי דורנן
כבר שמתם לב? ג'יימי דורנן | צילום: טוויטר

צריכים עזרה במשחק האיפה-אפי החשוב והמורכב הזה? אין  בעיה, יש לנו גם קלוז-אפ:

החבילה של ג'יימי דורנן
ועכשיו? ג'יימי דורנן | צילום: טוויטר

תגידו, אוקיי, אבל זה בטח צל שנופל או בעיה נקודתית שנבעה מאיך שהוא עמד בתמונה הספציפית ההיא, ונשיב: אהבנו את הנחרצות, אבל לא, זה קרה גם בתמונות אחרות –

החבילה של ג'יימי דורנן
אלוהים שישמור - ג'יימי דורנן | צילום: טוויטר

אדוני, זה כבר ממש לא לעניין. את הפורנוגרפיה תשמור למקום העבודה, פה זה אתר מכובד לכל המשפחה. ובכלל, איך יכול להיות שהחלציים הסוררים האלה לא הפריעו לאף אחד על סט הצילומים? ובכן, כנראה כי לא מדובר באיברי מין מרדניים, אלא בכדורי גולף.

מצטערים לאכזב, אבל ג'יימי לקח חלק בסרטון שמקדם את אליפות הגולף הפתוחה של צפון אירלנד לשנת 2017, וצולם גם כשהוא משחק בעצמו (שימו לב: לא עם עצמו. אין לנו מספיק דרכים להדגיש את זה). בין גומה לגומה, הוא נשא איתו את כדור הגולף בכיסו, וזה מה שיצר את הצורה המחשידה במכנסיו של הכוכב. תמונות נוספות מאותו אירוע מוכיחות שכשהכדורים לא היו בכיסו, העניינים נראו רגילים להפליא:

Getty Images
אשליות מתוקות - ג'יימי דורנן באליפות הגולף | צילום: Ross Kinnaird, GettyImages IL

עד מתי היקום ימשיך לאכזב אותנו ככה? טוב, אולי הבאזז התקשורתי של התמונה יגרום לתסריטאים להוסיף עלילת גולף לסרט השלישי בסדרת "חמישים גוונים". ג'יימי בטח יהיה בעניין.