נשים, נשים, שק של פשושים. אחרי שבמשך כל שנת 2015, טיילור סוויפט הסתובבה עם פמליה שלמה של מלוות מפורסמות ולימדה אותנו את הביטוי 'סקוואד', משהו שם התרופף. הן היו הדגם המעודכן לחברות נשית – קבוצת נשים חזקות, עצמאיות, מוכרות וכן, מאוד יפות, שמסתובבות יחד כדי להרים אחת לשניה. מי לא היתה שם? לינה דנהאם, סלינה גומז, ג'יג'י ובלה חדיד, קנדל ג'נר, קרלי קלוס והזכר הייצוגי – אד שירן. יחד הם הסתובבו כמו פלוגה של רובוטים מהונדסים, והשרו על כולנו אווירת גירל-פאוור כובשת.

אבל מאז עברו שנתיים. ואו שהקונספט של סקוואד הפסיק להיות רלוונטי, או שלכולם פשוט נמאס. אד שירן, למשל, החליט שהוא רוצה להסתובב עם בנות אחרות, ועם בת אחת מסוימת – קייטי פרי. למקרה ששכחתם, קייטי פרי תויגה בימי הסקוואד כאויבת הציבור מספר אחת ואפילו היוותה השראה ללהיט Bad Blood. בקליפ ל-Bad Blood, אגב, הופיעו רוב חברות הסקוואד, כדי להדגיש במיוחד כמה הן מאוחדות מאחורי טיילור במאבקה האיתן נגד קייטי פרי.

"טיילור ואד חברים ותיקים, ובגלל זה היא פשוט זעמה כשהיא ראתה אותו מחובק עם האויבת המושבעת שלה, קייטי פרי", סיפר מקורב לטיילור. אנחנו יודעים שמאז 2015 התפרסמת ברמות ואתה אחד הכוכבים הכי גדולים במוזיקה כרגע, אד, אבל זה באמת לא בסדר שלאנשים יש יותר מחבר אחד. מה חשבת לעצמך?

נושרות נוספות מעץ החברות של טיילור הן הדוגמניות קרלי קלוס וקארה דלווין, שליוו בעבר את סוויפט לעשרות אירועים מתוקשרים. השתיים, כך על פי אותו מקור, העדיפו לשחרר את טיילור אחרי התקופה הלחוצה בחברתה, וכל אחת מהן מתמקדת היום בפרויקטים אישיים. עדויות נוספות מאחורי הקלעים של הסקוואד מספרות על "אגרוף ברזל" שסוויפט הפעילה על חברותיה, ששוחדו להישאר בחברתה באמצעות מתנות חופשות. עדיין נשמע לנו מפתה, אז טיי-טיי, אם את בעניין של חברים חדשים – צרי קשר.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם