הטרדות מיניות ממשיכות להסעיר את הוליווד. הן מגיעות בכל מיני צורות ומופעים – חלקן גלויות ובוטות, וחלקן סודיות ומאיימות יותר. הלילה, סיה נפלה קורבן להטרדה מהסוג השני. תמונות עירום של הכוכבת האוסטרלית הודלפו, והוצעו למכירה למספר סוכנויות פפראצי. המוכר הנכלולי שלח הודעה לסיה בעצמה, והודיע לה על המשא ומתן כדי לנסות לסחוט ממנה כופר.

אבל סיה מצאה פתרון חלופי לאיום הזה. היא צילמה את הצ'ט עם הסוחט, הקדימה תרופה למכה ופרסמה את כל הפרשיה, וגם את תמונת העירום. "מישהו כנראה מנסה למכור תמונות עירום למעריצים שלי", כתבה סיה בפוסטים שהעלתה לטוויטר ולאינסטגרם, "תחסכו את הכסף, הנה היא בחינם. כל יום הוא חג המולד":

תמונת העירום של סיה
לפי הנוהל, גם כאן לא רואים את פניה של סיה | צילום: אינסטגרם

בתמונה ניתן לראות כי הסוחט הציע למכירה תמונות נוספות של סיה, אולם אלה (עדיין) לא מצאו את דרכן לרשת. את השורה האחרונה בפוסט הוסיפה הזמרת כדי לקדם את אלבום שירי הכריסמס שהיא משחררת בקרוב, אבל בשבילנו התמונה הזאת היא מתנת החנוכה, כריסמס וקוואנזה הכי יפה שיכולנו לקבל. כן, אפילו שטשטשנו אותה. תמונות לא מצונזרות מופיעות, נכון לעכשיו, בחשבונות של סיה ברשתות החברתיות.

A post shared by SIA (@siamusic) on

מוקדם יותר השנה, תמונות עירום של מפורסמים רבים הופצו אחרי שנגנבו מחשבונות ענן. בין הסלבס שנחשפו באותה פריצה היו מיילי סיירוס, טייגר וודס וקריסטן סטיוארט. גל דומה של פריצה לחשבונות הפרטיים של הסלבס התרחש ב-2014, אז הופצו, בין השאר, תמונות אינטימיות של ג'ניפר לורנס, קייט אפטון ואריאנה גרנדה.