לאאאאא לא שוב, רק לא זה וכו'! תבדקו את השעונים, כי חשבתם שאנחנו בנובמבר 2017, אבל מתברר שכבר תקופה ארוכה אנחנו בנסיגה אל תוך 2014 כי ג'סטין ביבר וסלינה גומז שוב ביחד.

אחרי מערכת יחסים של שנתיים, פרידה, קאמבק ופרידה נוספת, חשבנו לוכסן קיווינו שגומז וביבר מיצו את מערכת היחסים שלהם, אבל איך אמרה סלינה בעצמה? הלב רוצה מה שהוא רוצה, והלב של סלינה גומז רוצה את ביבר בדרך זו או אחרת.

A post shared by Universal Music Canada (@umusic) on

A post shared by Selena Gomez Updates (@sgomezupdatess) on

בתחילת השבוע התבשרנו על הפרידה של גומז מדה וויקנד, בן זוגה בעשרת החודשים האחרונים. השניים שמרו על פרופיל נמוך למדי, ולמעט הופעות אורח זה באינסטגרם של זו, הם נמנעו מגילויי חיבה פומביים מדי. כעת, מותר כבר לחשוף שדה וויקנד היה זה שיזם את סיום הקשר, שהם נפרדו בפועל לפני מספר שבועות ושסלינה וג'סטין מדברים ומבלים ביחד כבר מסוף הקיץ. הם חזרו לשוחח אחרי השתלת הכליה שסלינה עברה לפני מספר חודשים.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

בימים הספורים שחלפו מאז הודעת הפרידה, אי אפשר כמעט להפריד בין ג'סטין וסלינה. הם צולמו בארוחת בוקר משותפת, בביקור זוגי בכנסיה (סקסי מאוד בעינינו) ובאימון הוקי – ג'סטין על זירת הקרח וסלינה מעודדת מהיציע. כל זה בטווח של כמה ימים, כן? עם ההורים אנחנו לא מדברים ככה.

ואז הגיע השיא:

A post shared by JELENA ���� (@yourwayismyway_) on

חיבוק והישענות, סלינה? הישענות?! המחווה הרומנטית ביותר שאדם יכול להעלות על דעתו, ואת מבצעת אותה לאור יום, ועוד עם שק הסליז המהלך ג'סטין ביבר? We were rooting for you, how dare you? אנחנו מקווים בשביל שניהם שתקופת הצינון הועילה להם, כי אנחנו לא נעמוד בעוד סיבוב של פרידות, השמצות, וניתוחים אובססיביים של כל שיר ושיר בניסיון למצוא רמזים למה שהלך שם באמת.