אח... הנעורים. התקופה בה כל תמונה היתה מאבק בממסד, וכל קשקוש בטוש על שולחן בבית ספר היה מעשה מחתרתי. זמנים יפים. לכן אפשר להבין את פריס ג'קסון בת ה-19, שפרסמה באינסטגרם את התמונה הבאה, וחשה את עצמה לא פחות מלוחמת חופש:

comfortable in my rolls. fuck wit me.

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on

"נוח לי עם הצמיגים שלי", כתבה, "בואו נראה אתכם" (היא השתמש בנוסח מעט יותר גס, אבל הבנתם את הכיוון הכללי). אתרי הרכילות הזדרזו לפרסם את התמונה החשופה, והעניקו לג'קסון שלל כינויים מפרגנים. "הצהרתית", קראו לה ב-People. ב-IBT קראו לה "סקסית", ובאתר של Elle לא נסחפו בכלל, וכתבו: "פריס ג'קסון פרסמה את תמונת הטופלס הכי יפה בעולם". העיקר לשמור על פרופורציות.

אנחנו הכי בעד המטרה של פריס, שכבר הוכיחה בעבר שהיא לא מתרגשת מנורמות היופי והטיפוח בהוליווד וצעדה על שטיחים אדומים בבתי שחי לא מגולחים. אבל בואו נירגע עשר פעמים, מדובר בבת 19 עם גזרה שאפשר וצריך לקנא בה. אי אפשר אמנם להשאיר תגובות באינסטה של ג'קסון, אבל התגובות לדיווחים על התמונה התרכזו בעיקר בהרמת גבות על ה"אומץ" של היורשת.

 

Getty Images (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
אישה אמיצה ומשוחררת - פריס ג'קסון | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

"צמיגים? איפה?", נכתב בציוץ אחד, ובאחר נכתב "אני מעריכה את הכוונות שלה, אבל לא רואה פה שום צמיג". מגיבים ציניים עוד יותר כתבו, בין השאר: "כל מה שאני רואה זה מודעה לקלווין קליין, מולם היא חתומה על חוזה ענק" ו-"אולי היא התכוונה לצמיגים של רולס רויס". כך או כך, אנחנו עדיין מקנאים.

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on