קלואי קרדשיאן משחקת במחבואים עם עוקביה ועם צלמי הפפראצי כבר כמה חודשים. על פי הדיווחים, קרדשיאן נמצאת כרגע בתחילתו של הריון ראשון מבן זוגה, הכדורסלן טריסטן ת'ומפסון. אולם קלואי לא סיפקה עד כה תגובה רשמית לשמועות, והמשפחה כולה התגייסה להגנתה (ולהגנתה של קיילי ג'נר, שנמצאת במצב דומה).

לא עזרו תמונות הפפראצי משדה התעופה שחשפו בייבי באמפ קטנטן – קלואי, קים, קורטני וכל שאר בנות השבט ממשיכות להכחיש את השמועות על הריון.

קלואי קרדשיאן חושפת
ידיים למעלה - קלואי קרדשיאן בשדה התעופה | צילום: Splash News

אבל קלואי צריכה לתת לעוקבים שלה קצת יותר קרדיט, כי גולשים חדי עין איתרו פרט מפליל במיוחד בסטורי שקלואי קיי העלתה לאחרונה. בסטורי, קלואי פרגנה למותג משקפי השמש האהוב עליה, שהוא במקרה גם אחד המותגים שמשלם לה עשרות אלפי דולרים על כל פוסט מחמיא. צירוף מקרים מדהים:

קלואי קרדשיאן והמשקפיים
מה מסתתר שם - קלואי קרדשיאן באינסטגרם | צילום: אינסטגרם

שמתם לב מה מתחבא שם במשקפיים? כי הקפנו בצהוב והכל, ממש רצינו לעזור. אם זה עדיין לא ברור, יש לנו גם תמונה סופר-מוגדלת של ההשתקפות מעדשת המשקפיים:

קלואי קרדשיאן והמשקפיים
רמז להריון - קלואי קרדשיאן | צילום: אינסטגרם

הופה, שלום גם לך כרית ייעודית לנשים בהריון. כן-כן, קלואי היתה עסוקה כל כך בקידום משקפי השמש, שהיא שכחה לפנות את השטח וכרית הגוף שלה נכנסה לפריים בדרך אגבית. כריות גוף מהדגם הזה משמשות בדרך כלל נשים בהריון, שמחפשות תנוחה נוחה יותר לישון בה מבלי להתהפך על הבטן ולסכן את העובר:

כרית גוף להריון

לתשומת לבכן, כוכבות יקרות. אנחנו רואים הכל ולא מפספסים פרט. אם אתן רוצות כל כך להחביא מאיתנו הריון, נסו לעשות את המוב של קיילי ג'נר ולהפסיק לצאת מהבית, אולי זה יעזור.