תגידו, מה קרה שלילי אלן חזרה ככה לכותרות? איט'ס בין טו לונג. אבל אנחנו מאושרים מהקאמבק המפואר הזה, שכלל טינוף אלגנטי על ג'יימס קורדן ואת הגילוי על כך שהיתה יכולה להיות מיליארדרית אם רק היתה מוכנה לקבל תשלום במטבע ביטקוין לפני כמה שנים. כל אחד מהסיפורים האלה הוא ממתק רכילותי, אבל התכנסנו כאן כדי לדון בתקרית נוספת.

אלן פנתה השבוע לחשבון הטוויטר השוקק שלה, וכתבה לששת מיליוני העוקבים שלה שהיא חוששת שאת הכריסמס הקרוב היא תעביר כהומלסית. "אמורה לעבור השבוע בחזרה אל הדירה שלי, אבל הדיירים שלי אמרו כרגע שהם לא מוצאים מקום אחר שמתאים לסטנדרטים שלהם", כתבה.

A post shared by Lily (@lilyallen) on

"הם אמרו שהם דיפלומטים, שיש להם חסינות דיפלומטית ושאין שום דבר שאני יכולה לעשות בעניין. אז מי רוצה לארח משפחה של 3 בחג המולד?". אלן החלה להשכיר את הדירה בשנה שעברה, ואת ביתה הנוכחי נאלצה למכור כדי לשלם את חובות המסים שלה. כשנשאלה אם ניסתה לפנות לרשויות כדי לפתור את המצוקה, ענתה "לא ממש".

A post shared by Lily (@lilyallen) on

העוקבים של אלן מיהרו להציע לה עצות מועילות כמו "פשוט תשירי להם מחוץ לדלת, זה יבריח אותם תוך שעה", וחלקם גם הציעו לארח את הזמרת בביתם לפני שתהפוך למחוסרת דיור. גולשים רבים גינו גם את הציוץ של אלן, טענו שהיא משקרת וכינו אותה "סוציאליסטית מפונקת". אלן היא בתו של השחקן הבריטי קית' אלן, ואם להתנסח בעדינות, מעולם לא סבלה מצרות כלכליות.

אלן מחקה את הציוץ כשהבינה את גודל הבלגן שהוא עורר, אבל באינטרנט כמו באינטרנט – לכל דבר יש צילומי מסך:

לילי אלן