כמעט שלוש שנים חלפו מאז הלילה ששינה לנצח את הדינמיקה המשפחתית של שבט נואלס-קארטר, ונראה שאנחנו שוב בדרך לעימות. למי שעוד לא נולד אז (ואיכשהו כבר יודע לקרוא), שכח או הדחיק, אנחנו מדברים על תקרית המעלית הידועה לשמצה, בה סולאנג' נואלס תקפה באלימות את בן הזוג של אחותה, הראפר ג'יי זי.

via GIPHY

אינסוף תאוריות הועלו מאז התקרית, ואחת הסברות הפופולריות היא שסולאנג' לא שלטה בעצמה לאחר שגילתה שג'יי בגד בביונסה (שמועה שביונסה בעצמה "עזרה" להזין באלבום Lemonade). אבל מספיק זמן עבר מאז, סולאנג' כבר הפסיקה להיות רק "אחות של-" וגם אם באופן רשמי ביונסה וג'יי זי סירבו לדבר על התקרית, נראה שנעשתה שם איזושהי סולחה וכולם מתנהגים יפה אחד בחברת השני.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

אז למה להרוס, חבר'ה? ככל שתאריך הלידה הצפוי של קווין בי הולך ומתקרב, כך הולכת ומעמיקה המתיחות בין ג'יי לסולאנג'. כך, לפחות, על פי מקור המקורב למשפחה, שסיפר לאתר Radar שהשניים רבים על הזכות להיות אלה שמלווים את ביונסה ותומכים בה בזמן הלידה. "ג'יי מתעקש על כך שזו העבודה שלו, להיות שם בזמן הלידה, ורוצה שסולאנג' תחכה בחוץ, בחדר ההמתנה", אמר המקורב. "זה הופך לעימות רציני, ומחזיר המון מתחים מהעבר". אם כך, אנחנו מקווים בשבילם שביונסה הולכת ללדת בבית חולים שיש בו רק מדרגות.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

ואם אתם צמאים לפרטים נוספים על הלידה הקרובה, נספר שבני הזוג עזבו את ביתם, ועברו לבית שכור שממוקם קרוב יותר לבית החולים Cedars-Sinai בלוס-אנג'לס כדי לחסוך זמן יקר כשהצירים יתחילו. יתרון נוסף באותו בית שכור הוא שצלמי הפפראצי עוד לא ממש מצאו אותו, לכן תהיה לזוג קצת שלווה כשישתחררו מבית החולים, פלאס טוּ.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם