כמה שיכור ג'וני דפ היה על השטיח האדום של "רצח על האוריינט אקספרס"? לא עמדנו שם עם ינשוף משטרתי, אבל מהיכרות קודמת עם האיש אנחנו מהמרים שהתשובה היא 'מאוד'.

Getty Images
חבק אותי, טיפשון - ג'וני דפ והמאבטח | צילום: יחסי ציבור

דפ הגיע ללונדון, להקרנת בכורה מיוחדת של הסרט החדש בהשתתפותו, וצעד על השטיח האדום בלוויית כוכבים נוספים, בהם דייזי רידלי ופנלופה קרוז. בזמן ששאר הכוכבים פסעו על השטיח האדום באלגנטיות, דפ וצמד הגבות ההולכות ונמוגות שלו נראו מעט לא בפוקוס. אוקיי, הרבה לא בפוקוס.

Getty Images
נראה מפוקס - ג'וני דפ | צילום: יחסי ציבור

למעשה, במהלך הצעדה הקצרה לאורך השטיח ועד הכניסה לאולם הקולנוע, דפ נעזר מספר פעמים בעוזר האישי שלו ובאיש אבטחה כדי להתייצב ולהמשיך ללכת בקו ישר. "בליל הבכורה, הוא היה במצב רוח משונה", סיפר מקורב, "וכולם חשבו שהוא שתה לפני כן... אפשר לראות למה אנשים מודאגים בגללו". אחרים שנכחו במקום ציינו שדפ "הסריח מאלכוהול".

Getty Images
הסריח מאלכוהול - דפ | צילום: יחסי ציבור

שלא במפתיע, הדוברים של דפ מכחישים הכל, ואמרו בתגובה: "אלה דיווחים שקריים. ג'וני לא הגיע שיכור לבכורה... המאבטח עזר לו לנווט את דרכו בשטיח האדום, כפי שהוא עושה כבר שנים". אוקיי, אבל אם גבר בוגר ומצליח זקוק לעזרה בהתמצאות על שטיח אדום – זו לא בעיה כשלעצמה?

ההתנהגות הלא הולמת של דפ היא לא עניין חדש. בתחילת השנה, נקלע השחקן לסכסוך עם סוכניו לשעבר, שתבעו אותו בסכום של 25 מיליון דולר. בכתב התביעה, תיארו הסוכנים את אורח החיים הפזרני של דפ, וציינו בין השאר שהוא נוהג להוציא בכל חודש 30,000 דולר על יין. שזה מרשים, אבל לא חשבנו שהוא גם אמור לשתות את הכל בערב אחד, ובטח לא לפני שטיח אדום.