תפסנו אתכם! לפני חודשיים וחצי הודיע ג'סי וויליאמס, כוכב "האנטומיה של גריי" וכוכב כל הפנטזיות שלנו אי פעם, על פרידה מבת זוגו, ארין דרייק-לי.

ג'סי וארין הכירו והתאהבו ב-2004, נישאו ב-2012 ויש להם שני ילדים. הם הודיעו השנה על פרידה אחרי שהגיעו, לטענתם, לתחושת מיצוי. אבל כבר כשההודעה על פרידתם יצאה לראשונה, נפוצו שמועות שג'סי וארין נפרדו בגלל רומן שהתפתח בינו לבין השחקנית מינקה קלי.

וויליאמס וקלי הכחישו את הטענות. וויליאמס משתתף גם בקליפ החדש של ג'יי זי, שלקוח מאלבומו החדש של הראפר. בקליפ Footnotes From 4:44 מופיעים לא מעט גברים מפורסמים, שמשוחחים על יחסיהם עם נשים בכלל ועם בנות זוג בפרט, בהתאם למוטיב הבגידה באלבום, שנוצר בהשראת חייו האמיתיים של ג'יי זי ומערכת היחסים שלו עם ביונסה. בקטע בהשתתפותו, ג'סי וויליאמס תוקף את מפיצי השמועות, ואומר: "הייתי במערכת יחסים שנמשכה 13 שנים... ופתאום באים בני ז***ת וכותבים עלי מאמרי דעה... שזרקתי בן אדם ואת המשפחה שלי לזבל כי אני עובד עם בחורה חמודה".

אוקיי, בואו לא ניסחף עם ההגדרה 'מאמרי דעה', אבל תודה על הקרדיט. למרות ההכחשות ולמרות התקיפה המילולית, נראה שהזוגיות של ג'סי ומינקה קלי הולכת ומתפתחת. השניים נתפסו השבוע בדייט, באולם קולנוע במערב הוליווד. נסיונות ההתחמקות שלהם, שכללו גם כובעי מצחייה וקפוצ'ונים, לא הצליחו – והם זוהו מיד על ידי הצלמים בזמן שהיו בדרכם למכונית. שמענו שהדחקה עושה רע לעור הפנים ולקארמה, אז אולי כדאי לכם לשחרר ופשוט להודות שאתם יוצאים. אנחנו מבטיחים להוריד את בובת הוודו של מינקה מהקיר. זו לא אשמתה שג'סי עוד לא הבין שאנחנו מֵנְט טוּ בי.