הארפר בקהאם, בת הזקונים של ויקטוריה ודיוויד, חגגה בתחילת השבוע את יום הולדתה השישי. זה לא בהכרח אירוע שהיינו מקדישים לו תשומת לב יתרה, אבל הבקהאמים, אחד הזוגות המוגזמים בממלכה המאוחדת, הצליחו למשוך את תשומת ליבנו.

הם עשו זאת כשסגרו את הלוקיישן למסיבת יום ההולדת של הארפר: ארמון בקינגהאם. אנחנו חגגנו שש בבורגר ראנץ', אבל סבבה, כל אחד והסטנדרטים שלו.

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

בשבוע שעבר, עוד לפני שציינה את אבן הדרך החשובה בחייה, הארפר וכמה חברות בנות מזל זכו לערוך מסיבת תה בארמון המלוכה הבריטי. אבא דיוויד וסבתא סנדרה ליוו אותן, ואפילו הפגישו אותן עם נסיכה אמיתית – הנסיכה יוג'יני שנתנה לכל האירוע חותמת אישור מלכותית:

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

רוב התגובות לאיוונט הגיעו מהצד המפרגן של הספקטרום ואיחלו להארפר יום הולדת שמח. אולם לא חסרו גם תגובות צרות עין. בתגובות לאחת התמונות שפרסם בקהאם, נכתב: "הוא מקבל יחס מיוחד כי הוא עשיר. אם יש לך מספיק כסף, אתה מקבל מה שאתה רוצה". טוב, קשה להתווכח עם הקביעה הזאת.

גם דיקי ארביטר, פרשן ותיק בטלוויזיה הבריטית, ומזכיר העיתונות לשעבר של המלכה אליזבת', פחות התחבר. ארביטר אמר בראיון: "מה זאת השטות הזאת? מה הם עושים שם? ...לאף אחד מהם אין את הזכות להיות שם. הולכים לפתוח [את הארמון] כמו פארק שעשועים? זה מוריד מערכו".

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

כשהבקהאמים הבינו שהצעד הראוותני זכה לתגובות מעורבות, הם מיהרו להגיב. התמונות צולמו כבר בסוף השבוע שעבר, אבל פורסמו באינסטגרם של דיוויד אחרי שחלפו כמה ימים. "רק כדי להבהיר", כתב בקהאם, "הארמון לא פתח את שעריו בשביל המסיבה על הארפר. זו היתה מסיבת תה שאנחנו ואורחים נוספים הוזמַנּו אליה... היה לנו הכבוד להיות שם". אה, אוקיי, כי אם אתם ביחסי שלום-שלום עם משפחת המלוכה זה באמת מקל על ההזדהות אתכם.

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

דוברי ארמון בקינגהאם הגיבה גם הם, ואמרו: "מעת לעת, חברי משפחת המלוכה שמתגוררים בארמון מזמינים אליהם אורחים באופן פרטי. זו היתה מסיבה פרטית, והארפר הוזמנה אליה". עכשיו נשאר רק להבין איפה היא תחגוג את יום הולדתה השביעי. אולי בחלל?