לא ברור למה קלואי קרדשיאן מרגישה מחויבת להשיב לגולשים שמעבירים עליה ביקורת. כלומר, מדובר באישה עם 71 מיליון עוקבים באינסטגרם ו-25 מיליון עוקבים בטוויטר – רק ברמה הפרקטית נראה לנו מתיש להתחיל להגיב בכל פעם שלמישהו מהם יש משהו רע להגיד. אבל גולשים מסוימים הצליחו למשוך את תשומת ליבה של קלואי כשנכנסו בה בגלל סוגיה סופר-רגישה: ההריון שלה.

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 "אני לא מבין למה קלואי קרדשיאן עושה ספורט בזמן שהיא בהריון", כתב אחד המשתמשים בטוויטר, "זה יכול לגרום טראומה לתינוק". הציוץ עצמו לא זכה ליותר מדי לייקים או תגובות עד שקלואי בעצמה החליטה להגיב: "ממש לא! הרופא שלי אמר לי לעשות את זה. למה כולם ברשתות החברתיות חושבים שהם רופאים? למה שאעשה משהו כזה? אם אתה לא מיודע, תתעסק בענייניך".

ההתכתשות הזו נכתבה אחרי שקרדשיאן פרסמה סדרת סטוריז באינסטגרם, בהם השוויצה בשגרת האימונים שלה –

A post shared by Khloe Kardashian Snapchats❕ (@khloesnapchats) on

כזכור, קלואי חשפה את הריונה הראשון באופן רשמי לפני כשבועיים. עד החשיפה ההיא, היא הקפידה להכחיש את דבר ההריון, וזאת למרות השמועות הנחרצות (והנכונות, בדיעבד) שהתרוצצו מאז ספטמבר. אבי התינוק, שאמור להיוולד בעוד כשלושה חודשים, הוא בן זוגה של קלואי בשנה האחרונה – כוכב ה-NBA טריסטן ת'ומפסון.

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

אגב התרוצצות, קלואי קיי היא אחת המתעמלות הכי קפדניות בהוליווד, ואין דבר שהיא אוהבת יותר מלחלוק עם המעריצים את האימונים הגופניים המפרכים שהיא מבצעת על בסיס יומי. אבל היי, קלואי עבדה קשה מאוד על ההריון הזה, ואין מצב שהיא תסכן אותו על דעת עצמה.