מכירים את זה שאתם קמים בבוקר ואתם כל כך עצבניים שאתם יכולים לצאת החוצה ולדקור מישהו? אז יש מי שמאיים, ומי שמקיים. בסוף השבוע שעבר, הופיעה אישה בסניף הדגל של DASH, מותג האופנה של קלואי, קורטני וקים קרדשיאן. כן, גם אנחנו קצת שכחנו שהוא עדיין קיים. האישה שלפה אקדח, כיוונה אותו אל עובדת בחנות ואמרה: "תתרחקו מקובָה". לאחר מכן הפילה את החפצים שעמדו על הדלפק ויצאה מהחנות.

A post shared by DASH (@dashboutique) on

העובדת הזעיקה את המשטרה, ובעקבותיהם של השוטרים הגיעו גם כתבים של התקשורת המקומית. אחרי שהשוטרים עזבו, וכשהכתבים עמדו לסיים את הדיווחים מהאזור, האישה הופיעה שוב, כשהיא חמושה בסכין מצ'טה. הפעם, מופע האימים תועד על ידי המצלמות –

באחד הסרטונים שצולמו, ניתן לשמוע אותה אומרת, "פאקינג יוציאו אותן להורג! הקרדשיאנ'ס יוצאו להורג אם הן ידרכו על אדמה קומוניסטית. יהרגו אותן!". בסרטון אחר היא נשמעת כשהיא מאיימת "לערוף את ראשיהן" של האחיות קרדשיאן. היא הספיקה לאיים על אחד הצלמים מצוותי החדשות שהיו במקום לפני שנעצה את המצ'טה בדלת, הסתובבה והלכה. כיוון שהאחיות למשפחת קרדשיאן לא היו בחנות באותו יום, לא נשקפה סכנה ממשית לחייהן. זהותה של האישה עוד לא פוענחה.