הבנו, אז בגלל זה נעלמת. טיילור סוויפט עשתה כיבוי אורות בכל הרשתות החברתיות שלה בפברואר, ובאופן כללי קצת נעלמה לנו מהרדאר.

היו שמועות שההיעלמות הזו היא התוצאה של סכסוך מכוער עם חברות הסקוואד המפורסם שלה, אבל מסתבר שזה לא כל הסיפור. בחודשים האחרונים ובשקט-בשקט, טיילור מנהלת מערכת יחסים עם גבר חדש. ואתם יודעים מה זה אומר – יש לנו עוד חצי שנה בערך לפני שיר הפרידה הבא שלה! יש!

via GIPHY

הבויפרנד החדש של טיילור הוא ג'ו אלווין (26), שחקן בריטי שמשתתף בימים אלה בסרט "תחושה של סוף", וגילם את התפקיד הראשי בסרט האחרון של אנג לי, "מצדיעים לך, בילי לין", שאיש לא באמת ראה.

עד כאן, נראה שאלווין עונה על כל הדרישות של טיילור: מפורסם כמו שהיא אוהבת, בריטי כמו האקס האחרון שלה, טום הידלסטון. וכדי לתת טוויסט לטיפוס הקבוע של טיי-טיי, נספר שג'ו עדיין גר עם ההורים בלונדון, כך לפחות על פני השטח הוא קצת פחות דוש מרוב החברים שלה לשעבר.

Getty Images (צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL)
שלום לך - ג'ו אלווין | צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL

"היא מבלה עם ג'ו בלונדון ונעזרת בתחפושות, צעיפים וכובעים כדי שלא יזהו אותה", סיפר מקורב לטיילור. "הם לא זוג חדש ולא מנהלים מערכת יחסים סודית.

היחידים שלא ידעו על כך הם התקשורת, החברים הטובים והמשפחה של טיילור וג'ו יודעים שהם יחד כבר כמה חודשים". אתה אומר שאנחנו לא מקצועיים, מר מקור? מקורב נוסף סיפר: "טיילור וג'ו הם הדבר האמיתי, זו מערכת יחסים רצינית, אבל אחרי מה שקרה עם טום הידלסטון הם רוצים לשמור עליה בסוד".

טיילור סוויפט (צילום: The Image Direct, מקור: The Image Direct)
לא רוצה לחזור לקרקס הזה- טיילור סוויפט וטום הידלסטון | צילום: The Image Direct, מקור: The Image Direct

אם הזוג הטרי נחוש כל כך לשמור על דיסקרטיות, אולי כדאי להם לתדרך את החברים שלהם. ג'ורדן בנטון-וויליאמס, שלמד עם אלווין בבית הספר למשחק, התראיין ל"דיילי מייל" וסיפר: "הוא שובר לבבות... נשים היו משליכות את עצמך עליו". למען האמת, ג'ורדן השתמש בביטוי הדוחה יותר, Panty Dropper (מפיל תחתונים), אבל העדפנו לתת לג'ו ליהנות מחמת הספק ולקוות שהחבר הוותיק רק ניסה לפרגן לו. מצד שני, שובר לבבות סדרתי נשמע מושלם לתפקיד האקס הבא של טיילור סוויפט.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם