אנחנו חולמים על עולם בו לא נצטרך לדווח על התמוטטויות של סקוט דיסיק, אבל בינתיים זה נותר בגדר חלום בלבד. אחרי תקופה מתונה יחסית, ששיאה הגיע בשוֹלם עם האקסית קורטני קרדשיאן, ובילוי משותף של כל המשפחה, הגיעה נפילה נוספת של דיסיק, והיא היתה כואבת במיוחד.

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on

ב-18 באוגוסט, נערכה שיחת טלפון בין מאבטחיו של סקוט דיסיק ומוקד שיחות החירום של קליפורניה. בשיחה, נשמע מאבטח מבקש לשלוח "מישהו" לבית החולים אחרי שהשתכר.

משטרת לוס אנג'לס אישרה היום כי אותו מישהו הוא לא אחר מדיסיק. סקוט נקלח לבית החולים "ווסט הילס" תחת צו 5150 פסיכיאטרי, המאפשר לשוטרים בקליפורניה לקחת אדם לבדיקה רפואית גם בניגוד לרצונו. במילים פחות מעודנות, דיסיק אושפז בכפייה לצורך הסתכלות פסיכיאטרית.

על פי מקורות בתחנת המשטרה שעצרה את דיסיק, הוא סירב לשתף פעולה לפני הגעתם של השוטרים, אך כשאלה הגיעו – הלך איתם ללא התנגדות. באופן דיסיק-י להפליא, הוא אושפז בחדר פרטי, וזכה גם למאבטח ששמר עליו לאורך כל שהותו בבית החולים. במהלך אותה שהות, הוא זכה גם לביקור דיסקרטי של קורטני קרדשיאן.

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on

צו מסוג 5150 אפשר למשטרה להחזיק בדיסיק עד 72 שעות, אולם מרגע שהובן שהוא אינו מהווה סכנה לעצמו ולאחרים, הוא שוחרר. המקרה הוסתר עד כה, אך כאמור, המשטרה הודתה השבוע כי האירוע אכן התרחש.

_OBJ