מליסה מיקס, אֵם בנו ובת זוגו לשעבר של "הפושע החתיך", ג'רמי מיקס, מסמנת וי על כל דרישה בתהליך פרידה הוליוודי. רק בשבוע שעבר דיווחנו לכם על המהפך הגופני המשוגע שמיקס עברה – מהפך שכלל הגדלת חזה, שזירת תוספות שיער, הלבנת שיניים והזרקת בוטוקס לפנים – אבל האקסית המפורסמת לא עצרה שם.

מיקס התארחה בתוכנית הבוקר הבריטית This Morning, שם שוחחה עם המנחים על הסטטוס החדש שלה כרווקה, ועל הניסיון להתגבר על ג'רמי ולהמשיך הלאה בחייה. "הוא היה בן זוג מדהים, בכנות, אני עוד מתרגשת כשאני חושבת על (הפרידה)", אמרה במהלך אותה שיחה, בה הגיעה לא פעם לסף דמעות. "זו עדיין נקודה רגישה, היו לנו חיים טובים ביחד".

#nocaptionneeded

A post shared by Melissa Meeks (@mmeeks14) on

גירושי הבזק של השניים הפתיעו את מליסה, שעמדה לצדו של ג'רמי תקופה ארוכה, עוד הרבה לפני שתמונת המעצר שלו הפכה אותו לתופעה ויראלית ב-2014.

בוודאי שעוד לפני קריירת הדוגמנות הבינלאומית (כולל קמפיין ישראלי לצד בר רפאלי, שצולם בקיץ האחרון בישראל). "לא היה לי שום סימן לכך שהוא מחפש מערכת יחסים חדשה", סיפרה מליסה על התקופה שקדמה לפרידה. "אנשים נשואים עוברים עליות ומורדות. חשבתי שהתחלנו פרק חדש".

ואכן, ג'רמי מיקס התחיל פרק חדש, אבל הפעם בחברת קלואי גרין. תמונות של מיקס וגרין, שנתפסו בתנוחות שאינן משתמעות לשתי פנים, הופצו ברשת לפני מספר חודשים. "הוא ניסה להתנצל על איך שהדברים התגלגלו ועל כמה שנפגעתי", סיפרה מליסה. מאז הפרידה, ג'רמי וקלואי מבלים כל רגע ביחד, מוציאים לנו את העיניים בסטוריז באינסטגרם ואפילו עברו לגור יחד בלוס אנג'לס.

A post shared by Melissa Meeks (@mmeeks14) on

נכון לעכשיו, מליסה עדיין רווקה. "הוא היה בן זוגי במשך שמונה-תשע שנים, אני אוהבת אותו עד בלי די. אני עדיין אוהבת", אמרה, אך הוסיפה שהיא לא מאמינה שיש מצב לקאמבק בין השניים. "הלוואי שעדיין היה לי בן זוג שיחכה לי בבית, אבל אני לא מאמינה שיש סיכוי".