כשמתחילים ידיעה בשאלה כמו "למה המעריצים בטוחים שביונסה כבר ילדה?", התשובה הראשונה שיש לענות היא "כי הם מעריצים, וזה מה שהם עושים". אבל כחוקרים ותיקים בתחום תאוריות הקונספירציה, אנחנו חייבים להודות שכמעט השתכנענו. כמעט.

אם חזרתם לאחרונה מטיול ארוך וסגפני ב... לא יודעים, ההימלאיה או מקום אחר שאין בו ויי-פיי וחשמל, אז נזכיר שביונסה נמצאת כרגע בשליש האחרון להריונה הסופר-מתוקשר. הרגע שהודיעה על ההריון, קווין בי דאגה לפנק את עוקביה בתמונות חדשות של הבייבי-באמפ המלכותי על בסיס שבועי. כאילו שאנחנו יכולים לשכוח את הבטן המפוארת ההיא ממסיבת ההכנה ללידה.

A post shared by Trendy Latino (@trendylatino_) on

ואז כל זה נפסק. האינסטגרם של המלכה האם לא עודכן כבר כמעט שבוע, והתמונה האחרונה שעלתה אליו היא תמונת Throwback, וצולמה הרבה לפני שפורסמה. הרמז השני הופיע בדמות שלטי ענק בניו-יורק ובקליפורניה, עם הכיתוב הסתום 4:44. באנרים דומים הופיעו גם במספר אתרי חדשות מוזיקליים עם התמחות בהיפ-הופ וארנ'בי, שכתובת המקור שלהם הכילה את המילה Tidal - שמו של שירות ההורדות שנמצא בבעלות ג'יי זי (מיסטר ביונסה, בשבילכם).

A post shared by Brendan Charles (@saintcharles) on

המהמרים המוזיקליים טוענים שזה רמז לאלבום ממשמש ובא של ג'יי זי, אבל אנחנו אוהבים יותר את התאוריה השניה, זו שגורסת שמדובר ברמז מטרים לקראת תמונה ראשונה של התאומים המלכותיים. ביונסה וג'יי אוהבים להפתיע, ואוהבים עוד יותר לשתול מסרים בתמונות תמימות למראה. ואולי יותר מכל, הם אוהבים לתכנן ולשלוט בדימוי הציבורי שלהם, לכן לא מפתיע שהמעריצים משוכנעים שביונסה ירדה למחתרת (עד כמה שאישה במעמדה יכולה להיעלם מהרדאר, כן?) כדי ללדת בשלווה, ושהיא תיכף תצוץ שוב ותספר שהתינוקות כבר נולדו.

וזה אפילו לא סוף רשימת הרמזים. סולאנג' נואלס, אחותה של בי, ביטלה בפתאומיות הופעה שתוכננה לסוף החודש שעבר, סמוך לתקופה בה פורסמו התמונות האחרונות של ביונסה בזמן אמת. סולאנג' אמורה ללוות את אחותה הגדולה במהלך הלידה, לכן יש מי שחושבים שההופעה בוטלה כדי שתוכל לבלות קצת קוואלטי-טיים עם המשפחה.

ובטוויטר כבר מסתובבת תמונה של טינה לוסון, אמא של ביונסה וסולאנג', בלובי של בית החולים Cedar Sinai בלוס-אנג'לס, בו, על פי השמועות, אמורה ביונסה להתאשפז לרגל הלידה –

ובגרסת האמ;לק  - ביונסה כבר ילדה כדי לא להתעסק עם פפראצי, ועכשיו נותר לנו רק לחכות לאישור סופי. מה אתם אומרים?

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם