משהו קשה מאוד צריך לקרות בשביל שכוכבת בסדר הגודל של לילי אלן תעזוב בדרמטיות את חשבון הטוויטר שלה. זה אכן מה שקרה, אחרי שבשבועות האחרונים הזמרת הבריטית היתה תחת מתקפה מצד הטרולים המכוערים ביותר שיש לרשת להציע; אנשים שלא הסתפקו בירידות ועקיצות, אלא התעקשו להתווכח עם אלן על הלידה השקטה שעברה.

ב-2010, בשיא תהילת F*** You ו-Not Fair, אלן עברה לידה שקטה בחודש השישי להריונה. העובר ברחמה הסתבך בחבל הטבור ומת במהלך הלידה, שנמשכה עשר שעות. זה היה ההריון השני שנאלצה להפסיק, אחרי שנסיון ההורות הראשון שלה נקטע גם הוא כשעברה הפלה טבעית ב-2007. אלן מעולם לא נרתעה מלדבר על הנושא, וגם סוגיות אחרות, אישיות ופוליטיות, נידונו בהרחבה בציוציה. ואז נחצה הקו.

לילי אלן (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
לא התביישה לדבר על כלום - לילי אלן | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

אחרי ששורת מגיבים כתבו לה פנינים דוגמת "אולי אם לא היית ממלאת את הגוף שלך בסמים לא היית מפילה" ו-"התינוק ידע שתהיי אמא נוראית והחליט לצאת בתנאים שלו", אלן הרימה ידיים ועזבה את החשבון.

"העמוד שלי בשיט הכי סקסיסטי, מיזוגני, גזעני ומגעיל. באמת, שפל חדש. אני לא מזוכיסטית אז נתראה", כתבה אלן, אבל זה לא היה הסוף. יומיים לאחר מכן, הועלה לחשבון ציוץ חדש, שנחתם בשם 'דניס'. דניס הזדהה כחבר של לילי, שינהל בשבילה את הטוויטר, ומשום מה, יעשה את זה רק בקבצי גיף. זה אכן מה שקורה בחשבון מאז, ולמרות שמדובר בהחלטה משונה, נקווה שזה נותן לאלן קצת אוויר לנשימה.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם