להיות בהריון זה מפחיד, כך שמענו, ומפחיד שבעתיים בפעם הראשונה. קלואי קרדשיאן, שנמצאת כרגע בחודש השישי להריונה הראשון, לא שונה משאר האימהות לעתיד, וכמוהן, היא מחפשת כל פיסה של מידע רלוונטי באינטרנט.

בתחילת השבוע, קרדישאן חשפה בפני העוקבים בסנאפצ'ט שדבר אחד בהריון מפחיד אותה יותר מכל: המחשבה שהטבור שלה יתחיל לבלוט. "יש לי פחד נוראי מפופיקים, ואני יודעת שכשאת ממש בהריון, טבור שקוע הופך לבולט", אמרה קרדשיאן, "או מיי גאד, אני אפילו לא יכולה לחשוב על זה. זה מגעיל אותי כל כך, איכס".

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

לא יודעים, קלואי, לחלק מהעוקבים שלך יש כנראה טבור בולט ואנחנו מקבלים פה וייב של הדרה וגזענות. אבל סבבה.

כזכור, קרדשיאן נכנסת בימים אלה לשליש האחרון של הריונה הראשון. בתפקיד הבייבי-דדי: הכדורסלן טריסטן ת'ומפסון, שהוא גם בן זוגה של קלואי בשנה האחרונה. בתפקיד שיטת ההתמודדות: הסתרה מוחלטת והכחשה לאורך המחצית הראשונה של ההריון (עליו דיווחנו כבר לפני שלושה חודשים) ואז הודאה ושחרור מוחלט –

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

קלואי לא נרגעה, ופנתה לרשת חברתית נוספת כדי לאוורר את חששותיה ופחדיה מפני אותו פופיק בולט. "תודה לאל שפרסמתי סנאפצ'ט על הפחד שלי מפופיקים", כתבה בטוויטר. "כל כך הרבה אנשים כתבו לי שלא כל טבור שקוע הופך לבולט! וו-הו, יש תקווה!". הציוץ של קלואי הפך גם לשרשור הודעות שלם בסגנון קבוצת הפייס, "תשעה ירחי לידה – הריון ביחד", ואימהות רבות חלקו תמונות של בטן ההריון שלהן, כולל טבורים שקועים שלא יפחידו את קלואי.