אלוהים, תן לבריטני ספירס את הכוח לשרוד עם החבר הנוכחי שלה עד ולנטיינ'ס או לפחות עד שבוע הבא. לא מגיע לה? אחרי כל כך הרבה יצורים וקווין פדרליין אחד, לבריטני מגיע לארד אחד שישאר.

לבויפרינד החדש של הנסיכה קוראים סאם אסגרי והוא בסך הכול 22 שנים על הפלנטה הזאת, שזה 13 שנים פחות מבריטני שהצליחה לעבור בשלום את 2007 ולהגיע לגיל 35. 

אם תהיתם איפה היא מצאה אותו, אז התשובה היא קלאסית בדיוק כמו בריטני: על סט הצילומים של הקליפ הסקסי שלה, "Slumber Party", שם הוא מגלם את מושא אהבתה.

A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on

אסרי, במקור מאירן, הגיע לארצות הברית עם משפחתו לפני תשע שנים. למרות שפינטז בנעוריו בקצרה על קריירה כשוטר, מהר מאוד הוא הבין שכאילו, למה לו? ועבר להתעסק בפיתוח גוף, דוגמנות ומשחק.

Conquer @1stphorm

A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on

תוך כמה שנים הוא הפך מנער שמנמן עם מבט עצוב בעיניים ששיחק בנבחרת הפוטבול של התיכון שלו, למאמן אישי ודוגמן עם קוביות מזהב שזוכה לחבק את בריטני בקאמבק המושלם שלה. בקיצור, תישאר.

I was inspired, I was ambitious, and I wanted a change. I told myself that nothing was going to stop me, and nothing ever did. I was Inspired to work my ass off because my family worked way too hard for me to be here, I would never take any opportunities for granted , and will always will give it all I got. Things happen for you and not to you. Don't ever point any fingers  #pizzaforlunch#oreosfordinner#doritosforlife

A photo posted by Sam Asghari (@samasghari) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם