שלום לך, אפוקליפסה. אנחנו נפגשים מוקדם משחשבנו אבל לפחות היית נחמדה מספיק להביא איתך תגבורת של סלבס מהשורה הראשונה. אחרי שהעולם צבט את עצמו, הגיע הזמן לבדוק האם הסלבס שאיימו לעזוב את ארה"ב במידה והוא יבחר באמת יעשו זאת.

השחקן בריאן קרנסטון ("שובר שורות") הביע תקווה בימים שלפני הבחירות שטראמפ לא יבחר, אבל הצהיר שיעבור בוודאות אם ינצח. "לגמרי. אעבור בוודאות. אני לא מאמין בתרחיש כזה ואני מתפלל לאלוהים שזה לא יקרה".

גם השחקן סמואל אל ג'קסון השתלח בטראמפ על ניהול קמפיין עתיר שנאה ואמר בתכניתו של ג'ימי קימל: "אם הבן *ונה* הזה יהפוך לנשיא, אני מעביר את התחת השחור שלי לדרום אפריקה".

לינה דנהאם סיפרה לאנדי כהן בטקס פרסי המטריקס, כי היא יודעת שהרבה מאד אנשים מאיימים לעשות את זה, אבל היא לגמרי תעמוד מאחורי המילה שלה ותעשה את זה באמת. "אני מכירה מקום מקסים בוונקובר", סיפרה.

via GIPHYגם השחקנית נב קמפבל הקנדית במקור, נשבעה לחזור למולדתה במידה וטראמפ ינצח. אמבר רוז, הצהירה שהיא לא יודעת עדיין לאן תעבור אבל היא תעבור בכל מקרה ותיקח איתה כמובן את הבן שלה כי להישאר זו לא אופציה.

מנחה הדיילי שואו לשעבר ג'ון סטיוארט סיפר כי הוא שוקל לרכוש טיל וליירט את עצמו לכוכב אחר, כי אם טראמפ יבחר זה סימן ברור לכך שהכוכב הזה משתגע. גם וופי גולדברג הצטרפה לגל הסלבס עם הרגל בחוץ והצהירה בתוכנית הטוק שואו שלה כי אולי הגיע הזמן שתעבור ואיימי שומר בחרה בספרד כמקום לברוח אליו ביום שאחרי.

בגזרת הזמרים, לא נשמעו קולות שירה משמחים: שר צייצה שתעבור לכוכב צדק אם טראמפ ייבחר. גם ברברה סטרייסנד הצהירה שתעבור לאוסטרליה או קנדה, כפי שציינו לא מעט כוכבים.

via GIPHY

גם מיילי סיירוס העלתה ציוץ נסער בו כינתה את טראמפ "סיוט", נשבעה לעזוב את אמריקה במידה וייבחר והצהירה כי היא לא אומרת דברים שאין לה כוונה לא לעמוד מאחוריהם. 

via GIPHY

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם