לכל הציניקנים שטוענים בתוקף שהרומנטיקה מתה, הנה הוכחה שהיא כמו רכבת ישראל – מגיעה בסופו של דבר ליעד בשלום, וכל מה שצריך זה רק התקף חרדה קטן בדרך וכמה תפילות.

בקושי עבר שבוע מאז שזאין מאליק (23) וג'יג'י חדיד החליטו שהם יפים יותר לחוד והחליטו להפריד כוחות, והשניים כבר חזרו להשלים אחד לשנייה את המשפטים באינסטגרם.

כדי שנהיה בטוחים שמדובר באזעקת אמת של קופידון ולא בתרגולת פפראצי, השניים תועדו יוצאים מדירתה של דוגמנית העל בניו יורק אמש (יום א') כשהם אוחזים ידיים ומדגמנים פוזה של אהבה קשוחה אך רכה.


מה שאולי הוביל את חדיד (21) חזרה לזרועותיו המקועקעות של בן זוג המזמר, הייתה הדאגה למצבו הנפשי הרגיש, לאחר שביום שבת צייץ בטוויטר הודעה על ביטול הופעתו שהייתה אמורה להתקיים באותו היום בלונדון, בעקבות התקפי חרדה שהוא חווה.

"טסתי לבריטניה אמש כדי להופיע בארץ הולדתי מול משפחה, חברים ומעריצים. למרבה הצער, החרדה שמלווה אותי כבר כמה חודשים לפני הופעות חיות גברה עלי, וחוויתי את ההתקף הקשה ביותר שהיה לי במהלך הקריירה. אני לא יכול להתנצל מספיק".

נפשה הרכה של חדיד לא נותרה אדישה לכאב הלב של בן זוגה בנפרד, והיא מיהרה לעשות את מה שכל בת זוג אוהבת עושה: לצייץ אהבה בתגובה לפוסט:

"אני רואה את המאבקים שאתה מנהל ואת הדרך בה אתה נלחם כדי להגיע למעריצים שלך. האומץ שאתה מפגין בפעמים הללו עושה אותי גאה, אבל הכנות שלך אתמול הוכיחה שחשוב לך להישאר אמיתי... הוצאת את המיטב מהסיטואציה, ונתת הזדמנות למעריצים שלך להבין אותך טוב יותר כאמן. הכישרון והלב הטוב שלך לעולם לא יוליכו אותך שולל. אני אוהבת אותך וגאה בך תמיד".

זאין מאליק וג'יג'י חדיד (צילום: Said Elatab / Splash News, Splash news)
הלב מחלים מהמהלומה | צילום: Said Elatab / Splash News, Splash news

ג'יג'י חדיד וזאין מאליק (צילום: אקספוז'ר)
לא הספקנו להתחיל להתגעגע בכלל | צילום: אקספוז'ר

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם