שלושה חודשים הספיקו לטיילור סוויפט כדי להבין שטום הידלסטון הוא אולי חומר טוב לאלבום נוסף, אבל הוא לא הפרינס צ'ארמינג שיגרום לאמא לבכות סוף סוף בחופה.

לטובת מי שהעז למצמץ ולא שריין לעצמו את השורה הראשונה בטלנובלה של סוויפט, להלן לקט רגעים נבחרים: טיילור סוויפט (26) נפרדת מהדי ג'יי הסקוטי קלווין האריס (32) אחרי שנה וכמה חודשים אקסטרה ביוני.

בקושי כפית בן אנד ג'ריז אחרי, היא כבר נצפית יד ביד על חוף הים עם השחקן טום הידלסטון (35). מאותו הרגע, השניים היו בלתי נפרדים באופן שגרם לכולם לחשוב שמדובר בסך הכל בתרגיל יח"צ לקדם את הקריירות של שניהם.


כעת מסתבר שכל אותן הנשמות הטובות שלא האמינו לשנייה שמדובר בטרו לאב, כנראה צדקו. מקורבים לטיילור חושפים כי היא הייתה זו שיזמה את הפרידה, לאחר שהרגישה כי טום נמצא בקשר מכל הסיבות הלא נכונות ולוחץ להפוך את הקשר לפומבי  מהר מדי ויותר מדי.

"טום רצה שהקשר ביניהם יהיה פומבי ואפילו הזמין אותה לטקס האמי הקרוב אבל היא סירבה כי היא רוצה שהחיים הפרטיים שלה יישארו פרטיים", סיפרו מקורבים לסוויפט. "הלחץ שלו להפוך את היחסים ביניהם לפומביים כל כך מהר, גרם לה להרגיש חוסר נוחות".

"היא מפחדת שהוא מאוהב ברעיון של להיות איתה ולא באמת מאוהב בה מהסיבות הנכונות. היא אישה חזקה ועצמאית ולא זקוקה לחבר כדי להרגיש שלמה", הוסיפו.  כך או כך, אל תתרחקו. החבר הבא של טיילור כנראה כבר בדרך, ובכל מקרה כדי שמישהו יבריק כבר את הפרס עבור אלבום השנה לשנת 2017. 

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם