למרות שקים קרדשיאן אוהבת מאד להצטלם בעירום, סביר להניח שבעתיד הקרוב לא תמצאו אותה מכסה את חמוקיה בעלי חסה ומככבת בקמפיין של PETA הקורא להגנה על זכויות בעלי החיים, פשוט בגלל שהיא מעדיפה ללבוש אותם במקום.

מנורת' הקטנה ועד בן הזוג קניה, נדמה שמשפחת קרדשיאן התבלבלה קצת באינטרפטציה למושג פינת ליטוף , וכך במקום לבלות בגן החיות ולהעניק מאהבתם לחיות הפרוותיות, משפחת הריאליטי מעדיפה פשוט ללבוש אותן ולתת למצלמות ללטף להם את האגו במקום.

מיותר לציין שהאהבה של קים (35) והחמולה האוהבת שמקיפה אותה לפרווה ממש לא יורדת טוב בגרון לפעילי זכויות למען בעלי חיים, והם זכו בעבר לתגובות נזעמות באשר לבחירה האופנתית הבעייתית שלהם כשהואשמו בהתעללות ובאכזריות כלפי חיות חסרות ישע.


למרות הביקורות והכעס הציבורי, קים כך נראה לא ממש מתרגשת מהעובדה שרבים היו שמחים למרוט את תוספות השיער שלה ולהלביש בהן בובות וודו, וחשפה בלי בושה בשני האחרון בערב את אוסף מעילי הפרווה הענק שלה בסנאפצ'ט שהעלתה.

גם מקלחת הקמח שחטפה באירוע שטיח אדום ב-2013 מפעילת זכויות בעלי חיים עצבנית לא גרמה לקים לחזור בתשובה ולהחליף את הפרווה בפוליאסטר, והיא ממשיכה לעטוף את עצמה בהן ואפילו לדאוג שגם בארון של נורת' הקטנה יהיה ייצוג נכבד לממלכת החיות.

"אני מאמינה שלכל אחד יש זכות ללבוש מה שהוא רוצה. זה לא בניגוד לחוק לקנות פרווה", חשפה בראיון. וכדי שלא תחשבו שהנפש של קרואלה דה קים קפואה יותר מפרוזן יוגרט, מסתבר לדברי מקורבים שהיא עשתה איזו פשרה עם הקארמה והצהירה כי היא וקניה יילבשו פרווה שנלקחה מגופות של חיות בלבד. נשמה טהורה.

קים קרדשיאן
ארון המוות של קים? | צילום: snapchat

קים קרדשיאן
תביאי ליטוף | צילום: snapchat

קים / נורת' / קלואי
קרואלה דה קים | צילום: Splashnews

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם