במאי האחרון ננסי דאו (79) אימה של ג'ניפר אניסטון הלכה לעולמה לאחר שנים של בריאות לקויה ומערכת יחסים בעייתית וטעונה עם ביתה, שכללה נתק ממושך. כעת מסתבר שגם אביה של אניסטון לא נמנה על האנשים הקרובים לשחקנית וזוכה ליחס קר מביתו.

ג'ון אניסטון (82) שחקן הידוע בעיקר בזכות תפקידו כויקטור קיריאקיס באופרת הסבון המפורסמת ימי חיינו, סובל בשנים האחרונות מבריאות לקויה שהחמירה לאחר התקף לב בשנת 2006. למרות שיחסיו עם ג'ניפר מעולם לא כיכבו בכותרות כמו אלה הסבוכים עם אימה, נראה שהאהבה בין ג'ניפר לאביה ידעה ימים טובים יותר.

לפי האתר ראדר אונליין, אניסטון (47)העדיפה לבלות את יום האב האחרון בניו יורק עם בן זוגה ג'סטין ת'רו במקום לבקר את אביה הקשיש והחולה. גם אחיה למחצה של ג'ניפר, AJ, העדיף לבלות את היום הרחק מאביו ולא הגיע לבקרו.


באופן אירוני בת המשפחה היחידה שהטריחה את עצמה לבלות זמן איכות עם ג'ון, הייתה בת זוגו לשעבר של AJ  ואם שני ילדיו אדריאן, שהביאה את נכדיו לבלות זמן עם הסבא שלהם בבית קפה בלוס אנג'לס. "ג'ון יצר קשר עם אדריאן" חשף מקור לאתר. "אומנם הקשר שלו עם ג'ניפר ו- AJ לא קרוב, אבל הוא נחוש להיות חלק מהחיים של נכדיו".

ג'ניפר אניסטון
אמה של ג'ניפר אניסטון בימיה האחרונים | צילום: mako

ג'ניפר אניסטון בשמלת מיני וז'קט
משפחה לפני הכל, תזכרי | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם