הפיצוץ שהצליח להוציא את דיוויד (41) משלוותו התרחש בליל הסילבסטר האחרון, כשזה הגיע לפרגן לאישה שלצידו ויקטוריה בהופעה שנתנה יחד עם הקולגה לשעבר מהספייס גירלז מל סי במועדון יוקרתי באיים המלדיביים.

כמו כל בן זוג מפנק ועשיר, דיוויד דאג לשריין לו ולפמליה שלו (שכללה את השף המפורסם גורדון רמזי וכמובן את כל הצאצאים) מראש את המקומות הכי טובים במקום, אלא שמסתבר שהשלט "שמור לדיוויד בקהאם" לא ממש עושה רושם באופן שווה על כל בני התמותה.


רון דניס, הבוס לשעבר של "פורמולה 1" ומי שהונו האישי מוערך במשהו כמו 400 מיליון דולר, החליט שהוא והפמליה שלו ראויים למקומות הנחשקים והתיישב שם למרות השלט שסימן כי המקומות כבר שוריינו.

כשהתבקש על ידי נציגה מהמשלחת של בקהאם לפנות את המקומות, השיב בגסות: "אני בזבזתי הכי הרבה כסף באי הזה, אז המקומות מגיעים לי". מיותר לציין שההערה העוקצנית לא עברה לבקהאם בשקט מעל הפריזורה המעוצבת, ולפי עדי ראייה במקום הרוחות התלהטו, הטונים עלו, והסיטואציה נהייתה לא נעימה.

ויקטוריה בקהאם מחייכת
הכל בגלל שהוא רצה לצפות בהופעה שלה. ויקטוריה בקהאם | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

למרות שדיוויד התעצבן ואף צעק בקולניות (מישהו שכח את הנימוסים הבריטיים שלו בבית?), בסופו של יום כולם נרגעו אחרי שדניס התנצל, האירוע סוכם על ידי מקורביו כ"סערה בכוס תה". שאף אחד לא יעצבן לנו את דיוויד יותר. 

ויקטוריה בקהאם
גם כשאתה עצבני אתה חתיך בעיקרון | צילום: Splashnews, splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם