הדבר היחיד שהיה חסר לביונסה בחופשה שלה בהוואי כך נראה, הוא כובע קש גדול כדי שתוכל לחלק אותו להמון חתיכות קטנות ולהאכיל בהן את כל מי שמיהר להכריז שהחיים שלה הפכו מתותים ללימון חמוץ.

בין הדיווחים על רכישת אחוזה עצומה חדשה בשווי של 94 מיליון דולר לכאלה הממהרים כבר לשריין לביונסה (34) מקום של כבוד בקהילת הגרושות בצל הדיווחים על חוסר הנאמנות של ג'יי זי (46), הפאוור קאפל החליט שהוא חייב לעבוד על השיזוף ביעד אקזוטי, ארז את יורשת העצר בלו אייבי ויצא לעשות סלפי עם מדוזות בהוואי.


בזמן שבלו אייבי (4) הייתה עסוקה בבניית נדל"ן בצורת ארמונות בחול, ההורים שלה שלרוב שומרים את הידיים שלהם לעצמם כשהם יחד, החליטו להפגין מיצג אהבה נדיר לעיני המצלמות ופינקו את הפלאשים בחיבוקים, נשיקות והתלטפויות טינאייג'ריות שובבות למצלמה.

כדי שיהיה ברור שגירלפרנד לא באה רק לעשות פלז'ר, ביונסה דאגה כמובן לעשות טיזינג מחושב היטב לעולם, והקפידה לחשוף לאור השמש המפנק לצד פיגורה בוטילישסית הורסת גם שרשרת וכתר לימונים, כדי שלא יהיה ספק -  היא אולי מעדיפה לשתות מוחיטו אבל הלימונדה (רפרנס לאלבום החדש המדובר שלה כמובן) תמיד בהישג יד. בקי, זה הזמן לעבור לנטול.

ביונסה וג'יי זי (צילום: Splashnews)
גירושים עלק | צילום: Splashnews

ביונסה וג'יי זי (צילום: Splashnews)
כמה אפשר לאהוב אישה אחת? עד אין סוף | צילום: Splashnews

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם