אירוע הטרור הנורא של סוף השבוע בארצות הברית הצליח להשתלט על דיווחי החדשות, אך בגזרת אמבר הרד וג'וני דפ, קרב הגירושין המכוער ממשיך להפוך למלחמה והדרמה רחוקה מלהגיע לסיומה.

שבועות אחרי שהגישה בקשה לגירושין ופנתה לבית המשפט בבקשה לקבלת צו הרחקה זמני נגד דפ בטענה על אלימות קשה נגדה בתקופת נישואיהם, הרד (30), הזעיקה בשני האחרון כוחות משטרה לבית אותו חלקו השניים בלוס אנג'לס בטענה כי דפ הפר את צו ההרחקה שהוצא נגדו.

לטענת עורך דינה של הרד, דפ (52), שלח את שומרי ראשו לבית במטרה להוציא משם רכוש השייך לו. לפי צו ההרחקה שהוצא, דפ זכאי להוציא חפצים ובגדים הנחוצים לו עד לשימוע הנוסף בעניין הארכת או ביטול הצו שיתקיים ביום שישי הקרוב, אך נציגים מטעמה של הרד מתעקשים כי דפ הפר את מגבלות הצו והורה לשליחיו להוציא רהיטים ולהסיר דברים מהקירות.


בעוד מקורבים לדפ מתעקשים כי השחקן נצמד להוראות הצו, עורך דין מטעמה של הרד משך את בקשתה לתמיכה כספית, והדגיש כי המלחמה שהיא מנהלת נגד בעלה בנפרדּ אינה מונעת ממניעים כלכליים או רצון לסחוט ממנו הסדר כספי נדיב.

מקורבים לדפ מסרו לאתר TMZ כי השחקן יימנע ככל הנראה מלעלות על דוכן העדים כדי לא להפליל את עצמו ולא יחתום על הצהרה בה הוא מכחיש את טענות האלימות כנגדו, מה שאומר שמבחינה משפטית הרד תזכה ככל הנראה בהפיכת צו ההרחקה הזמני לקבוע. בינתיים נראה כי הדרמה רק הולכת ומסתעפת והסוף עוד רחוק. אולי זה הזמן לעבור לצד השני של המראה.

גלריה 8.7 - ג'וני דפ ואמבר הרד
הגירושים הכי מלוכלכים שראינו פה לאחרונה | צילום: אימג'בנק/GettyImages

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם