עוד בטרם התאוששה לחלוטין מהטראומה האישית שלה בעקבות השוד האלים שחוותה בפריז בחודש אוקטובר, קים קרדשיאן נאלצה בשבוע שעבר לאסוף את מה שהספיקה להדביק חזרה, להציג חזית חזקה ולחוש להיות לצד בן זוגה קניה ווסט שהתמוטט נפשית ואושפז בכפייה בבית חולים להסתכלות.

מאז האשפוז, השמועות על מצבו הנפשי הרעוע של ווסט ממשיכות להכות. לפי הדיווחים, ההתייבשות והמחסור בשינה שדווחו כגורמים הרשמיים שהביאו לקריסה של ווסט (39), הם רק קצה קצהו של הקרחון, ומצבו הנפשי של ווסט מורכב הרבה יותר. הוא סובל מפסיכוזה ופארנויות, ומשוכנע כי הסובבים אותו, כולל רופאיו, מנסים לפגוע בו. 


בעוד האישה שלצדו קים מבלה שעות ארוכות לצד מיטתו בבית החולים ולדברי מקורבים אפילו דואגת להאכיל אותו, היא מסרבת לאפשר למכרים ואפילו לבני משפחה קרובים לבקר אותו. "כולם במשפחה קיבלו פקודה להתרחק מקניה, כי הוא צריך להתמקד בעצמו", חשפו מקורות לאתר ראדר אונליין. "קים חושבת שבשלב הזה מבקרים יהיו יותר מדי עבורו".

למרות שנראה כי קים מתפקדת כבת זוג מסורה, יש המטילים ספק בטוב לבה ומתעקשים כי כמו תמיד יש מניע נסתר מאחורי ההתנהלות הזו. "היא רוצה שיראו אותה כמושיעה הגדולה", סיפר מקור לאתר. "זו הסיבה שהיא דואגת לכך שרק היא תהיה לצדו. הכל אומנם עליה, אבל זה בכוונה. ככה היא במרכז העניינים".

אין תמונה
כשקים בשטח כולם במתח

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם