גם אם אתם לא חפרפרות רשת חובבות רכילות, אם לא עברתם לגור במערה חשובה נטולת וויפיי ביומיים האחרונים, אין סיכוי שלא נחשפתם לדרמה החדשה מבית קים קרדשיאן, קניה ווסט וטיילור סוויפט.

לטובת מי שכל הצהוב הזה עשה לו קצת צרבת, להלן סיכום הטלנובלה הרותחת ביותר בכותרות: כזכור, קניה ווסט הנסיך הרומנטי הוציא בסוף חודש יוני קליפ פרובוקטיבי לסינגל החדש שלו Famous.

אם נתעלם לרגע מהעובדה שהצילומים כללו אורגיה המונית במיטה שלו ושל קים שכללה חוץ מקייטלין ג'נר, דונאלד טראמפ ואמבר רוז אם למנות כמה, גם את הנמסיס המושבעת טיילור סוויפט.

כמובן, העניין האמיתי בשיר החל עוד הרבה לפני, כשהטקסט שלו נחשף בפברואר. בין שורות השיר הפרובוקטיביות, ווסט (39) ציין שיש סיכוי שיום אחד הוא וסוויפט עוד יעשו סקס, ושהוא "הפך את הכלבה הזו (סוויפט) למפורסמת". סוויפט הכחישה כמובן שידעה על כוונתו של קניה לפרסם את השיר ואישרה את התוכן שלו, מה שהקפיץ לקים את הפיוזים, והביא אותה להתראיין למגזין GQ ולכנות את טיילור שקרנית ומניפולטיבית.

אחרי שלב ההאשמות הגיע בתחילת השבוע שלב ההוכחות, כשקים פרסמה בסנאפצ'ט שלה הקלטה של שיחה שנערכה בין ווסט לסוויפט (26), בה טיילור נשמעת בבירור משוחחת עם קניה על מילות השיר, מודה לו ששאל לדעתה ואפילו אומרת שהיא מוצאת את העניין מחמיא. ההקלטה שברה כמובן את האינטרנט, והייתה פחות או יותר כל מה שהרשת התעסקה בו, כולל, כמובן, סלבס רבים.


טיילור מצידה לא נשארה חייבת, ופרסמה תגובה עצבנית בה טענה שנעשה לה רצח אופי וכי קניה מעולם לא השמיע לה את הטקסט במלואו. בעוד חברתה הטובה של טיילור, אביגייל אנדרסון, יצאה להגנתה בסדרת ציוצים מתלהמת נגד קים וקניה הפושעים וקיבלה איומי מוות, נראה כי סוויפט חטפה מהלומה קשה.


גולשים רבים טענו כי טיילור ידעה על הפרסום הקרב של קים, כתבה את התגובה מראש (ההוכחה – הופעת המילה Search באפליקציית Notes באייפון, שמוכיחה שטיילור רק ערכה תגובה שכבר הייתה קיימת) וכהרגלה, העמידה פנים שהיא מלאכית טהורה כשבפועל היא נחש תחמן ומניפולטיבי.


טיילור סוויפט, קניה ווסט וקים קרדשיאן
הוכחות?

אילו כל זה לא מספיק כדי לייצר טלנובלה מטורפת, הסכסוך בין השלישייה העצבנית הזו עלול לעלות לקניה במשפט ובמאסר, שכן הקלטה ופרסום של שיחה בין צדדים ללא הסכמה מפורשת של שניהם, אינה חוקית בקליפורניה וגוררת עימה עונש מאסר של עד שלוש שנים במידה של הרשעה.

וסתם כדי שהכל יסתיים בטעם טוב, לפי השמועות קריס ג'נר בחרה בטים טיילור במקום בטים קימייה. אחרי שהיללה אותה בתוכנית רדיו אוסטרלית וקראה לה "נערה מקסימה", מקורב למשפחה חשף כי קריס אסרה על קים לעשות שימוש בשם של טיילור מעכשיו. "היא יודעת כמה כוח יש לטיילור ולמחנה שלה, והיא לא רוצה שהיא תתקוף את הבנות שלה יותר". אמריקן ביוטי, הגרסה המטונפת.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם