כוכבת סרטי "מת לצעוק", אנה פאריס, צפויה לקנס של 5,000 דולר לאחר שפיט, כלב הצ'יוואווה שאימצה לפני ארבע שנים, נמצא משוטט מוזנח ומורעב ברחובות הוליווד.

הכלב שנמצא על ידי עובר אורח במצב בריאותי רעוע, הועבר לטיפולו של וטרינר שסרק את השבב שלו והעלה את שמה של פאריס במאגר כבעליו החוקיים.

לורל קינדר, מנהלת המקלט לחיות ממנו אימצה פאריס את פיט, חשפה בראיון לאתר TMZ כי בעת האימוץ פאריס חתמה על חוזה מפורט בו נכלל סעיף הקובע בפירוש כי זו תחוייב בתשלום קנס במידה שהכלב לא יישאר בחזקתה וזאת כדי למנוע מצב בו הכלב ננטש או מועבר מיד ליד.


"זה שאת סלב לא פוטר אותך מאחריות לכלב שאימצת", כתבה קינדר בפוסט זועם בעמוד הפייסבוק שלה בצירוף תמונות של פאריס יחד עם הכלב.

אנה פאריס (צילום:  Photo by Flash90)
"הכלב שאימצת מאיתנו נמצא מורעב ברחוב". לורל קינדר בפוסט על פאריס | צילום: Photo by Flash90

מקורות המקורבים לפאריס ולבן זוגה השחקן כריס פראט מסרו בשם הזוג הנמצא כרגע מחוץ לעיר, כי השניים מעודכנים בפרטי המקרה, שמחים על מציאתו של פיט ועושים הכל כדי לוודא שיועבר לבית חם ואוהב.

אנה פאריס (צילום: XPUSJFX)
איבדה את זה לגמרי | צילום: XPUSJFX

קינדר הכריזה בינתיים כי שמה של פאריס הוכנס לרשימה השחורה של "מסורבי אימוץ" לעת עתה, וכדי להימנע מהתביעה בסך 5,000 דולר שהיא צפויה להגיש נגדה על הפרת החוזה, יהיה עליה להוכיח כי פעלה למציאת בית חם ואוהב לפיט.

אין תמונה
איך אפשר?

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם