היה היה פעם עולם בו הייתה אהבה ויחסים ששרדו יותר מזוג גרביים אחרי סשן סחיטה אכזרי במכבסה הציבורית. ואז הגיעה טיילור סוויפט, ומאז העולם מלא באלבומים על שברון לב שיכולנו לגמרי לחיות בלעדיהם.

לטובת מי שלא עקב אחר העלילה הדרמטית, נזכיר שהאריס (32) וסוויפט (25) תחזקו עד יוני האחרון זוגיות מתוקה ומפרגנת להפליא, שגרמה לרבים להאמין שהקשר הזה ייגמר דווקא בחופה ולא באלבום.

למרות שזה היה נראה כאילו קלווין הוא דווקא זה שיחזיק, גם תאריך התפוגה שלו האריס ואחרי שנה ושלושה חודשים הוא כבר הצטרף לערימת האקסים.

 

עוד לפני שהספיק לתהות איך יקראו לאלבום על שמו, האריס גילה יחד עם כל העולם שסוויפט כבר המשיכה הלאה לזרועותיו של השחקן הבריטי טום הידלסטון. למרות שהתעקש בתחילה כי הפרידה נעשתה ברוח חברית, לא עברו יותר מדי ימים לפני שלכלוכים הדדיים החלו לצוף ברשת והפרידה ה"ידידותית" הפכה למכוערת.


שלושה חודשים בלבד הספיקו לסוויפט כדי להשתעמם גם מהידלסטון (36) והשניים נפרדו, אך מסתבר שדווקא בעקבות הפרידה הזו הגיעו רוחות של פיוס עם האריס. מקורבים לשניים מספרים כי בימים שאחרי התשליך הזוגי, טיילור וקלווין התחילו להתכתב שוב בסמסים (ללא שיחות טלפון או מפגש), והמשקעים המרים שהיו ביניהם עברו חלפו להם והם בדרך לחדש את החברות ביניהם. התרגשנו, מה נגיד לכם.

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם