להילרי קלינטון היה את הסלב סקוואד הכי נוצץ באמריקה: ביונסה, קייטי פרי, ליידי גאגא, מיילי סיירוס, ג'סטין טימברלייק וג'סיקה בייל ועוד עשרות של אייליסטים שהתייצבו מאחוריה.הם עלו על במות, הם נאמו בהופעות והם הפגיזו ברשתות החברתיות - הסלבס עשו הכול כדי שהילארי תוכל לעשות היסטוריה ולקרוא לעצמה הנשיאה הראשונה של ארצות הברית.

אבל מסתבר שבאומה שבה הכול יכול לקרות - הכול באמת קורה ודונלד טראמפ, יותר כוכב ריאליטי מטורלל מאשר כל דבר אחר, הוא הנשיא החדש של אמריקה וכצפוי, הסלבס מביעים את אכזבתם ברשתות החברתיות ונראה שרובם טרם התאוששו מהלם הבחירה בטראמפ.

קייטי פרי, אחת התומכות הנלהבות והקולניות של קלינטון חשפה כי הוריה הצביעו לטראמפ. לינה דנהאם וליידי גאגא העלו סרטונים בהם שידרו מסר כי הן עדיין מאמינות שלא הכל אבוד.

Lovin it up with the ladies.!!! GO HILLARY #vote if your polls are still open. @lenadunham

A photo posted by #VoteHillary (@ladygaga) on

השחקן כריס אוונס היה בוטה הרבה יותר ולא חסך במילים קשות: "זה לילה מביך לאמריקה. נתנו לבן אדם שמחרחר שנאה להוביל את האומה הגדולה שלנו. נתנו לבריון להתוות את המסלול שלנו. אני הרוס".


גם אריאנה גרנדה לא הסתירה את האכזבה שלה: "זה פשוט מפחיד", צייצה, ודמי לובאטו הוסיפה: "איפה אוליביה פופ כשצריך אותה?". שר הגדילה לעשות ובראיון לדיילי מייל אמרה: "אני מרגישה שהיה מוות במשפחה שלי"."אני גם מתחרפנת עכשיו, אבל ביחד אנחנו נהיה בסדר. יש לנו אחד את השני, חיות, אל תאבדו את הראש", כתבה קאשה בפוסט אינסטגרם שהעלתה. "במקרה הכי גרוע נהגר לניו זילנד".

גם נציגת משפחת קרדשיאן, קלואי הגיבה לדרמה: "זה לא צריך להיות כ"כ קרוב", ויוצרת הסדרות "האנטומיה של גריי" ו"סקנדל", שונדה ריימס, הוסיפה: "באמת אנשים? כל אחד יכול להיות נשיא? כל אחד?! ואילו הזמרת והשחקנית ראשידה ג'ונס הוסיפה: "אני רק רוצה להזכיר לכולם שאנחנו עדין למירוץ נשיאותי צמוד, עם מועמד שמקבל תמיכה מה- KKK".שרה סילברמן סירבה לאבד תקווה ופנתה אל מילותיה של אנה פרנק: "למרות הכול, אני עדיין מאמינה שאנשים הם טובים מעיקרם".

"In spite of everything, I still believe that people are really good at heart." Anne Frank

A photo posted by @sarahkatesilverman on

השחקנית סופי טרנר (סנסה מ"משחקי הכס") צייצה מילה אחת שאומרת הכל: "לא".


השחקנית ג'סיקה צ'סטיין צייצה: "לא משנה מה תהיה התוצאה השנאה לעולם לא תנצח", והוסיפה כי היא מאמינה ביכולת אזרחי ארה"ב לאהוב וכי תילחם למען הגנתה.


"האם יכול להיות שהמדינה הזו יותר סקסיסטית מגזענית? שאלוהים יעזור לכולנו", צייצה השחקנית אליסה מילאנו.

ואנחנו עדיין מחכים לקים קרדשיאן.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם